Porovnejte ceny a ušetřete!

✨ Hračka v centru pozornosti
Lena

Lena 2176 Autojeřáb 70 cm funkční

5.0
(1 obchod)

Nejnižší cena od:

1 029 Kč

Porovnáno z:

1 obchodu

Expresní doprava
Ověřený obchod
Vrácení 14 dní

POROVNÁNÍ CEN

Obchod Cena Dostupnost
kidero.cz
1 029 Kč
Skladem
Heureka
Skladem

Informace o produktu Lena 2176 Autojeřáb 70 cm funkční

Robustní dětský autojeřáb od značky LENA potěší malé stavitele realistickými funkcemi a odolným provedením. Je plně mechanicky funkční, má otočné rameno 270°, výsuvné stabilizační nohy a naviják s hákem pro zvedání nákladu. Při plném vysunutí dosahuje jeřáb impozantní délky až 115 cm a díky kvalitnímu plastu zvládne i pořádnou porci dětské fantazie. Realistické ovládání bez baterií Mechanická kolečka pro vysouvání a zvedání ramene a naviják s lankem přinášejí autentickou staveništní zábavu a rozvoj motoriky. Stabilní a bezpečná hra Čtyři boční výsuvné stabilizační nohy a klíny pro zajištění kol brání převážení a nežádoucímu pohybu vozidla. Impozantní dosah...

Produkt Lena 2176 Autojeřáb 70 cm funkční z kategorie auta, letadla, lodě si můžete zakoupit v internetovém obchodě kidero.cz za cenu 1 029 Kč.

SROVNÁNÍ VARIANT

Varianta Parametry Cena od
Balení: 1 ks • Pohlaví: kluk
79 Kč
Do obchodu
Balení: 1 ks • Pohlaví: kluk
179 Kč
Do obchodu
Balení: 1 ks • Pohlaví: kluk
239 Kč
Do obchodu
Balení: 1 ks • Pohlaví: kluk
255 Kč
Do obchodu
Balení: 1 ks • Pohlaví: kluk
1 019 Kč
Do obchodu
Balení: 1 ks • Pohlaví: kluk
475 Kč
Do obchodu

PODOBNÉ PRODUKTY

ČASTO KLADENÉ OTÁZKY

K produktu Lena 2176 Autojeřáb 70 cm funkční od značky LENA.

Na této stránce najdete rychlé odpovědi k produktu Lena 2176 Autojeřáb 70 cm funkční a také tipy, jak vybírat auta, letadla, lodě. Ceny porovnáváme z více e‑shopů a pravidelně je aktualizujeme.

Jaká je cena Lena 2176 Autojeřáb 70 cm funkční?

Aktuálně můžete produkt Lena 2176 Autojeřáb 70 cm funkční koupit již od 1 029 Kč. Porovnáváme nabídky z 1 obchod, takže si snadno vyberete nejvýhodnější cenu i obchod. Doporučujeme prokliknout detail nabídky – cena a dostupnost se může během dne měnit podle skladů e‑shopů.

Kde koupit Lena 2176 Autojeřáb 70 cm funkční?

Nejlevnější nabídku obvykle najdete v e‑shopu kidero.cz, ale doporučujeme porovnat i ostatní obchody v tabulce výše. Kliknutím na „Do obchodu“ se dostanete přímo na nabídku produktu u prodejce.

Je Lena 2176 Autojeřáb 70 cm funkční skladem?

Dostupnost se liší podle prodejce. V porovnání cen výše vidíte aktuální stav u jednotlivých e‑shopů. Pokud je uvedeno „Skladem“, produkt by měl být dostupný k okamžitému objednání.

Jaký má Lena 2176 Autojeřáb 70 cm funkční EAN kód?

EAN kód pro Lena 2176 Autojeřáb 70 cm funkční je 4006942762507. EAN je užitečný pro přesné dohledání stejného produktu napříč obchody.