Porovnejte ceny a ušetřete!

✨ Hračka v centru pozornosti
Bruder

Bruder Traktor CLAAS , radlice na sníh

5.0
(1 obchod)

Nejnižší cena od:

1 026 Kč

Porovnáno z:

1 obchodu

Expresní doprava
Ověřený obchod
Vrácení 14 dní

Parametry produktu

Název hlavní skupiny zboží Bruder
Pohlaví Pro kluky
Zařazení zemedělská technika
Země původu DE
Celní číslo 95030095

POROVNÁNÍ CEN

Obchod Cena Dostupnost
pompo.cz
1 026 Kč
Skladem
Heureka
Skladem

Informace o produktu Bruder Traktor CLAAS , radlice na sníh

BRUDER 03018 Traktor Claas Axion 950, součástí sněhové řetězy a radlice. Detailní model, kvalitní a odolný plast, funkční části, vyrobeno v Německu. Připravte se na zimu s traktorem Axion 950 od BRUDER, který nabízí špičkovou kombinaci funkcionality, ovladatelnosti a výkonu. Tento traktor je ideálním pomocníkem pro efektivní odklízení sněhu. Vybaven sněhovými řetězy pro lepší přilnavost na ledu a sněhu a výškově nastavitelnou, otočnou odklízecí radlicí, zvládne snadno odstranit i velké množství sněhu na silnicích. Pro realistický zážitek je kabina řidiče plně prosklená, a dveře i kapota motoru se dají otevřít, což dětem umožňuje ještě lepší interakci s modelem. Traktor je také vybaven výsuvným řízením, které usnadňuje jeho ovládání zvenčí. Díky nastavitelné zadní oji je možné k traktoru připojit všechny přívěsy z řady Profi, což přináší ještě více možností pro zábavnou a kreativní hru....

Produkt Bruder Traktor CLAAS , radlice na sníh z kategorie auta, letadla, lodě si můžete zakoupit v internetovém obchodě pompo.cz za cenu 1 026 Kč.

SROVNÁNÍ VARIANT

Varianta Parametry Cena od
Balení: 1 ks • Měřítko: 1:16
499 Kč
Do obchodu
Balení: 1 ks • Měřítko: 1:16
813 Kč
Do obchodu
Balení: 1 ks • Měřítko: 1:16
923 Kč
Do obchodu
Balení: 1 ks • Pohlaví: kluk
716 Kč
Do obchodu
Balení: 1 ks • Věk: Od 2 let
1 199 Kč
Do obchodu
Dostupné variantní parametry v detailu
588 Kč
Do obchodu

ČASTO KLADENÉ OTÁZKY

K produktu Bruder Traktor CLAAS , radlice na sníh od značky BRUDER.

Na této stránce najdete rychlé odpovědi k produktu Bruder Traktor CLAAS , radlice na sníh a také tipy, jak vybírat auta, letadla, lodě. Ceny porovnáváme z více e‑shopů a pravidelně je aktualizujeme.

Jaká je cena Bruder Traktor CLAAS , radlice na sníh?

Aktuálně můžete produkt Bruder Traktor CLAAS , radlice na sníh koupit již od 1 026 Kč. Porovnáváme nabídky z 1 obchod, takže si snadno vyberete nejvýhodnější cenu i obchod. Doporučujeme prokliknout detail nabídky – cena a dostupnost se může během dne měnit podle skladů e‑shopů.

Kde koupit Bruder Traktor CLAAS , radlice na sníh?

Nejlevnější nabídku obvykle najdete v e‑shopu pompo.cz, ale doporučujeme porovnat i ostatní obchody v tabulce výše. Kliknutím na „Do obchodu“ se dostanete přímo na nabídku produktu u prodejce.

Je Bruder Traktor CLAAS , radlice na sníh skladem?

Dostupnost se liší podle prodejce. V porovnání cen výše vidíte aktuální stav u jednotlivých e‑shopů. Pokud je uvedeno „Skladem“, produkt by měl být dostupný k okamžitému objednání.

Jaký má Bruder Traktor CLAAS , radlice na sníh EAN kód?

EAN kód pro Bruder Traktor CLAAS , radlice na sníh je 4001702030186. EAN je užitečný pro přesné dohledání stejného produktu napříč obchody.