✨ Hračka v centru pozornosti
Woodcraft construction kit
Woodcraft Dřevěné 3D puzzle Dvouplošník barevný
5.0
(1 obchod)
Parametry produktu
| Materiál | dřevo |
| Věk | 6+ |
| Pohlaví | pro kluky |
| Barva | mix barev |
| Obtížnost | nízká |
Informace o produktu Woodcraft Dřevěné 3D puzzle Dvouplošník barevný
Rozměry po sestavení: 10x18x21 cm Věk: 6+ Materiál: dřevo Obtížnost: jednoduchá
Produkt Woodcraft Dřevěné 3D puzzle Dvouplošník barevný z kategorie dřevěné hračky si můžete zakoupit v internetovém obchodě dvedeti.cz za cenu 63 Kč.
Doporučujeme
SROVNÁNÍ VARIANT
| Varianta | Parametry | Cena od |
|---|---|---|
Woodcraft Dřevěné 3D puzzle Fantasy vila
Woodcraft construction kit
|
Dostupné variantní parametry v detailu |
397 Kč
Do obchodu
|
Woodcraft Dřevěné 3D puzzle Kostra
Woodcraft construction kit
|
Dostupné variantní parametry v detailu |
72 Kč
Do obchodu
|
Woodcraft Dřevěné 3D puzzle loď plachetnice P131
Woodcraft construction kit
|
Věk: 8+ |
163 Kč
Do obchodu
|
Woodcraft Dřevěné 3D puzzle Jarní dům
Woodcraft construction kit
|
Věk: 8+ |
121 Kč
Do obchodu
|
Woodcraft Dřevěné 3D puzzle Pistole M92F
Woodcraft construction kit
|
Věk: 8+ |
121 Kč
Do obchodu
|
Woodcraft Dřevěné 3D puzzle Letní dům
Woodcraft construction kit
|
Věk: 8+ |
121 Kč
Do obchodu
|
ALTERNATIVY
Levnější
Woody Puzzle Baby ovečka
od 61 Kč
Lena Minikošíková hra
od 61 Kč
Fauna Dřevěné zvířátko vlk
od 61 Kč
Fauna Dřevěná jedle přírodní
od 61 Kč
Podobné
Premium
Goki Kompas 1 ks
od 66 Kč
Bigjigs Toys Nanuk 1 ks
od 67 Kč
PODOBNÉ PRODUKTY
ČASTO KLADENÉ OTÁZKY
K produktu Woodcraft Dřevěné 3D puzzle Dvouplošník barevný od značky WOODCRAFT CONSTRUCTION KIT.
Na této stránce najdete rychlé odpovědi k produktu Woodcraft Dřevěné 3D puzzle Dvouplošník barevný a také tipy, jak vybírat dřevěné hračky. Ceny porovnáváme z více e‑shopů a pravidelně je aktualizujeme.
Jaká je cena Woodcraft Dřevěné 3D puzzle Dvouplošník barevný?
Aktuálně můžete produkt Woodcraft Dřevěné 3D puzzle Dvouplošník barevný koupit již od 63 Kč. Porovnáváme nabídky z 1 obchod, takže si snadno vyberete nejvýhodnější cenu i obchod. Doporučujeme prokliknout detail nabídky – cena a dostupnost se může během dne měnit podle skladů e‑shopů.
Kde koupit Woodcraft Dřevěné 3D puzzle Dvouplošník barevný?
Nejlevnější nabídku obvykle najdete v e‑shopu dvedeti.cz, ale doporučujeme porovnat i ostatní obchody v tabulce výše. Kliknutím na „Do obchodu“ se dostanete přímo na nabídku produktu u prodejce.
Je Woodcraft Dřevěné 3D puzzle Dvouplošník barevný skladem?
Dostupnost se liší podle prodejce. V porovnání cen výše vidíte aktuální stav u jednotlivých e‑shopů. Pokud je uvedeno „Skladem“, produkt by měl být dostupný k okamžitému objednání.