Porovnejte ceny a ušetřete!

✨ Hračka v centru pozornosti
ART of SEN

Volání duše

5.0
(1 obchod)

Nejnižší cena od:

378 Kč

Porovnáno z:

1 obchodu

Expresní doprava
Ověřený obchod
Vrácení 14 dní

Parametry produktu

Žánr romány
Počet stran knihy
Datum uvedení beletrie
Autoři 312
Vydání 2024-05-14

POROVNÁNÍ CEN

Obchod Cena Dostupnost
pompo.cz
378 Kč
Skladem
Heureka
Skladem

Informace o produktu Volání duše

Román VOLÁNÍ DUŠE je skutečný příběh o velké lásce a přijímání svobodných rozhodnutí bez ohledu na názor okolí. Ale není to jen šokující milostný román. Je především o vztazích, o překonávání předsudků a cestě k sebepoznání. Tato revoluční kniha rozvíjí poutavý životní příběh, na jehož konci je svoboda, láska, klid a mír. Může být LÁSKA skutečně silnější než předsudky?

Produkt Volání duše z kategorie super hračky si můžete zakoupit v internetovém obchodě pompo.cz za cenu 378 Kč.

PODOBNÉ PRODUKTY

ČASTO KLADENÉ OTÁZKY

K produktu Volání duše od značky ART OF SEN.

Na této stránce najdete rychlé odpovědi k produktu Volání duše a také tipy, jak vybírat super hračky. Ceny porovnáváme z více e‑shopů a pravidelně je aktualizujeme.

Jaká je cena Volání duše?

Aktuálně můžete produkt Volání duše koupit již od 378 Kč. Porovnáváme nabídky z 1 obchod, takže si snadno vyberete nejvýhodnější cenu i obchod. Doporučujeme prokliknout detail nabídky – cena a dostupnost se může během dne měnit podle skladů e‑shopů.

Kde koupit Volání duše?

Nejlevnější nabídku obvykle najdete v e‑shopu pompo.cz, ale doporučujeme porovnat i ostatní obchody v tabulce výše. Kliknutím na „Do obchodu“ se dostanete přímo na nabídku produktu u prodejce.

Je Volání duše skladem?

Dostupnost se liší podle prodejce. V porovnání cen výše vidíte aktuální stav u jednotlivých e‑shopů. Pokud je uvedeno „Skladem“, produkt by měl být dostupný k okamžitému objednání.

Jaký má Volání duše EAN kód?

EAN kód pro Volání duše je 9788097481605. EAN je užitečný pro přesné dohledání stejného produktu napříč obchody.