Porovnejte ceny a ušetřete!

✨ Hračka v centru pozornosti
Truelife

TrueLife Nutrio prsní vložky Premium 100 ks

5.0
(1 obchod)

Nejnižší cena od:

219 Kč

Porovnáno z:

1 obchodu

Expresní doprava
Ověřený obchod
Vrácení 14 dní

Parametry produktu

Název hlavní skupiny zboží Elem6
Název podskupiny zboži Truelife
Pohlaví Pro holky
Země původu CN
Celní číslo 96190030

POROVNÁNÍ CEN

Obchod Cena Dostupnost
pompo.cz
219 Kč
Skladem
Heureka
Skladem

Informace o produktu TrueLife Nutrio prsní vložky Premium 100 ks

TrueLife Nutrio Breast Pads Premium 100 pack Jednorázové vložky do podprsenky, super absorpční jádro pojme až 120 ml, 5 vrstev, měkká textura s netkaným vlnitým vzorem, diskrétní a pod oblečením neviditelné, tenké 1 mm, lepicí pásky, jednotlivě balené. Maximální pohodlí pro kojící matky Kojení je pro dítě i matku velmi prospěšné z řady důvodů, může vás ale čas od času dostat do nepříliš příjemných situací. Takovýchto chvilek vás spolehlivě ušetří jednorázové prsní vložky TrueLife Nutrio Breast Pads Premium. Jejich super absorpční jádro s 5 vrstvami pojme až 120 ml mléka, nemusíte se tedy obávat skvrn na oblečení. Horní vrstva tvořená jemným bavlněným materiálem s netkaným vlnitým vzorem je extra prodyšná, hebká a pokožku udržuje v suchu a chráněnou. Vložky jsou pouze 1 mm tenké, tedy zcela diskrétní a nenápadné. V balení po 50 nebo 100 kusech je naleznete jednotlivě zabalené a každá vložka má...

Produkt TrueLife Nutrio prsní vložky Premium 100 ks z kategorie vložky do podprsenky si můžete zakoupit v internetovém obchodě pompo.cz za cenu 219 Kč.

SROVNÁNÍ VARIANT

Varianta Parametry Cena od
Název hlavní skupiny zboží: Elem6 • Název podskupiny zboži: Truelife
184 Kč
Do obchodu
Název hlavní skupiny zboží: Elem6 • Název podskupiny zboži: Truelife
148 Kč
Do obchodu
Název hlavní skupiny zboží: Elem6 • Název podskupiny zboži: Truelife
190 Kč
Do obchodu
Název hlavní skupiny zboží: Truelife • Zařazení: kojenecké potřeby
229 Kč
Do obchodu

ČASTO KLADENÉ OTÁZKY

K produktu TrueLife Nutrio prsní vložky Premium 100 ks od značky TRUELIFE.

Na této stránce najdete rychlé odpovědi k produktu TrueLife Nutrio prsní vložky Premium 100 ks a také tipy, jak vybírat vložky do podprsenky. Ceny porovnáváme z více e‑shopů a pravidelně je aktualizujeme.

Jaká je cena TrueLife Nutrio prsní vložky Premium 100 ks?

Aktuálně můžete produkt TrueLife Nutrio prsní vložky Premium 100 ks koupit již od 219 Kč. Porovnáváme nabídky z 1 obchod, takže si snadno vyberete nejvýhodnější cenu i obchod. Doporučujeme prokliknout detail nabídky – cena a dostupnost se může během dne měnit podle skladů e‑shopů.

Kde koupit TrueLife Nutrio prsní vložky Premium 100 ks?

Nejlevnější nabídku obvykle najdete v e‑shopu pompo.cz, ale doporučujeme porovnat i ostatní obchody v tabulce výše. Kliknutím na „Do obchodu“ se dostanete přímo na nabídku produktu u prodejce.

Je TrueLife Nutrio prsní vložky Premium 100 ks skladem?

Dostupnost se liší podle prodejce. V porovnání cen výše vidíte aktuální stav u jednotlivých e‑shopů. Pokud je uvedeno „Skladem“, produkt by měl být dostupný k okamžitému objednání.

Jaký má TrueLife Nutrio prsní vložky Premium 100 ks EAN kód?

EAN kód pro TrueLife Nutrio prsní vložky Premium 100 ks je 8595724901068. EAN je užitečný pro přesné dohledání stejného produktu napříč obchody.