Porovnejte ceny a ušetřete!

✨ Hračka v centru pozornosti
TREFL

Trefl Anonimo

5.0
(1 obchod)

Nejnižší cena od:

279 Kč

Porovnáno z:

1 obchodu

Expresní doprava
Ověřený obchod
Vrácení 14 dní

POROVNÁNÍ CEN

Obchod Cena Dostupnost
kidero.cz
279 Kč
Skladem
Heureka
Skladem

Informace o produktu Trefl Anonimo

Anonimo je skvělá rodinná společenská hra, která nabízí zábavu pro celou rodinu. Hráči losují tajné karty, které vidí všichni kromě nich, a sbírají body za uhádnutá hesla.Anonimo je ideální hra pro rodinná setkání. Jednoduchá pravidla a rychlý herní čas zaručí nezapomenutelné zážitky plné smíchu a strategie. Věk: 8+ Počet hráčů: 3-4 Čas na jednu hru: 20-30 minut Obsah hry: 56 oboustranně ilustrovaných karet s hesly 4 čelenky na hlavu s držáky Roztočení a spinner pro losování nápověd 24 žetonů bodů 6 speciálních žetonů Pravidla hry Hra přispívá k rozvoji manuálních dovedností, logického myšlení a je skvělým způsobem, jak zapojit celou rodinu do zábavné interakce. Perfektní jako dárek, zabalená v krásné barevné krabici. Pravidla hry jsou jednoduchá: Prvním úkolem hráčů je získat co nejrychleji 15 bodů pomocí uhádnutí hesel i udílením přesných nápověd ostatním hráčům.SpecifikaceVýrobceTreflVěk8+Rozměry...

Produkt Trefl Anonimo z kategorie stolní hry si můžete zakoupit v internetovém obchodě kidero.cz za cenu 279 Kč.

SROVNÁNÍ VARIANT

Varianta Parametry Cena od
Balení: 1 ks • Filmový hrdina: Lilo a Stitch
259 Kč
Do obchodu
Dostupné variantní parametry v detailu
399 Kč
Do obchodu
Dostupné variantní parametry v detailu
479 Kč
Do obchodu
Dostupné variantní parametry v detailu
259 Kč
Do obchodu
Dostupné variantní parametry v detailu
509 Kč
Do obchodu
Dostupné variantní parametry v detailu
199 Kč
Do obchodu

PODOBNÉ PRODUKTY

ČASTO KLADENÉ OTÁZKY

K produktu Trefl Anonimo od značky TREFL.

Na této stránce najdete rychlé odpovědi k produktu Trefl Anonimo a také tipy, jak vybírat stolní hry. Ceny porovnáváme z více e‑shopů a pravidelně je aktualizujeme.

Jaká je cena Trefl Anonimo?

Aktuálně můžete produkt Trefl Anonimo koupit již od 279 Kč. Porovnáváme nabídky z 1 obchod, takže si snadno vyberete nejvýhodnější cenu i obchod. Doporučujeme prokliknout detail nabídky – cena a dostupnost se může během dne měnit podle skladů e‑shopů.

Kde koupit Trefl Anonimo?

Nejlevnější nabídku obvykle najdete v e‑shopu kidero.cz, ale doporučujeme porovnat i ostatní obchody v tabulce výše. Kliknutím na „Do obchodu“ se dostanete přímo na nabídku produktu u prodejce.

Je Trefl Anonimo skladem?

Dostupnost se liší podle prodejce. V porovnání cen výše vidíte aktuální stav u jednotlivých e‑shopů. Pokud je uvedeno „Skladem“, produkt by měl být dostupný k okamžitému objednání.

Jaký má Trefl Anonimo EAN kód?

EAN kód pro Trefl Anonimo je 5900511019070. EAN je užitečný pro přesné dohledání stejného produktu napříč obchody.