Porovnejte ceny a ušetřete!

✨ Hračka v centru pozornosti
TRÄUMELAND

TRÄUMELAND Vnější spací pytel Liebmich Moon Grau 110

5.0
(1 obchod)

Nejnižší cena od:

1 629 Kč

Porovnáno z:

1 obchodu

Expresní doprava
Ověřený obchod
Vrácení 14 dní

Parametry produktu

Distribuce CZ

POROVNÁNÍ CEN

Obchod Cena Dostupnost
malvik.cz
1 629 Kč
Skladem
Heureka
Skladem

Informace o produktu TRÄUMELAND Vnější spací pytel Liebmich Moon Grau 110

Dětský spací pytel, který dýchá poskytuje klidný a bezpečný spánek vyniká funkčními detaily, snadnou manipulací a použitými prvotřídními materiály spací pytel Liebmich je navíc rostoucí a celoroční nejlepší alternativa k přikrývkám výrazně snižuje riziko přehřátí dítěte a znemožňuje překrytí jeho hlavičky je vybaven dvěma odvětracími otvory, které lze pomocí zipu otevřít vnější část je ušita ze 100% bavlny, jeho výplň pak ze směsi materiálu TENCEL® a polyesteru inovativní vlákna TENCEL® pohlcují výrazně více vlhkosti než bavlna, čímž zajišťují dokonale suché a zdravější spánkové klima TENCEL® v sobě spojuje výhody mnoha vláken: je jemný jako hedvábí, silný jako polyester, chladivý a příjemný jako len, hřejivý jako bavlna spací pytel má certifikát Öko-Tex Standard 100, který dokládá jeho vhodnost pro použití v dětské postýlce tento produkt byl opakovaně a nezávisle testován na výskyt antimonu a škodlivých látek, přičemž testy jejich obsah vyvrátily Funkční detaily spací pytel lze podél celého obvodu rozepnout na zip zapínání na patentky v oblasti ramen lze přizpůsobit a nastavit tak menší, či větší velikost Technické parametry vnější materiál: 100% bavlna výplň: 30% TENCEL®, 70% polyester údržba: lze prát na 60 °C TOG 2,5

Produkt TRÄUMELAND Vnější spací pytel Liebmich Moon Grau 110 z kategorie zavinovačky si můžete zakoupit v internetovém obchodě malvik.cz za cenu 1 629 Kč.

PODOBNÉ PRODUKTY

ČASTO KLADENÉ OTÁZKY

K produktu TRÄUMELAND Vnější spací pytel Liebmich Moon Grau 110 od značky TRÄUMELAND.

Na této stránce najdete rychlé odpovědi k produktu TRÄUMELAND Vnější spací pytel Liebmich Moon Grau 110 a také tipy, jak vybírat zavinovačky. Ceny porovnáváme z více e‑shopů a pravidelně je aktualizujeme.

Jaká je cena TRÄUMELAND Vnější spací pytel Liebmich Moon Grau 110?

Aktuálně můžete produkt TRÄUMELAND Vnější spací pytel Liebmich Moon Grau 110 koupit již od 1 629 Kč. Porovnáváme nabídky z 1 obchod, takže si snadno vyberete nejvýhodnější cenu i obchod. Doporučujeme prokliknout detail nabídky – cena a dostupnost se může během dne měnit podle skladů e‑shopů.

Kde koupit TRÄUMELAND Vnější spací pytel Liebmich Moon Grau 110?

Nejlevnější nabídku obvykle najdete v e‑shopu malvik.cz, ale doporučujeme porovnat i ostatní obchody v tabulce výše. Kliknutím na „Do obchodu“ se dostanete přímo na nabídku produktu u prodejce.

Je TRÄUMELAND Vnější spací pytel Liebmich Moon Grau 110 skladem?

Dostupnost se liší podle prodejce. V porovnání cen výše vidíte aktuální stav u jednotlivých e‑shopů. Pokud je uvedeno „Skladem“, produkt by měl být dostupný k okamžitému objednání.

Jaký má TRÄUMELAND Vnější spací pytel Liebmich Moon Grau 110 EAN kód?

EAN kód pro TRÄUMELAND Vnější spací pytel Liebmich Moon Grau 110 je 9120124239139. EAN je užitečný pro přesné dohledání stejného produktu napříč obchody.