Porovnejte ceny a ušetřete!

✨ Hračka v centru pozornosti
FreytagBerndt

Toulavá kamera 14

5.0
(1 obchod)

Nejnižší cena od:

286 Kč

Porovnáno z:

1 obchodu

Expresní doprava
Ověřený obchod
Vrácení 14 dní

Parametry produktu

Žánr knihy
Počet stran beletrie
Autoři cestopisy a reportáže
Vydání naučná literatura
Nakladatel mapy a průvodci

POROVNÁNÍ CEN

Obchod Cena Dostupnost
pompo.cz
286 Kč
Skladem
Heureka
Skladem

Informace o produktu Toulavá kamera 14

Tentokrát Vám přinášíme 14tý díl knižního zpracování oblíbeného televizního pořadu, který obsahuje padesát poutavých reportáží. Zavedou vás do hradů a zámků, prohlédnete si neobvyklá muzea a pozoruhodné přírodní úkazy. Také se projdete či projedete malebnou krajinou, historickými městečky a vesnicemi a poznáte nadšené a šikovné lidi, kteří se věnují zapomenutým řemeslům nebo netradičním koníčkům. Reportáže jsou doplněny fotografiemi, inovovanými mapami a praktickými informacemi. Kniha vznikla díky spolupráci nakladatelství freytag & berndt a České televize.

Produkt Toulavá kamera 14 z kategorie super hračky si můžete zakoupit v internetovém obchodě pompo.cz za cenu 286 Kč.

SROVNÁNÍ VARIANT

Varianta Parametry Cena od
Žánr: knihy • Počet stran: naučná literatura
36 Kč
Do obchodu
Žánr: knihy • Počet stran: beletrie
294 Kč
Do obchodu
Žánr: knihy • Počet stran: beletrie
280 Kč
Do obchodu
Žánr: knihy • Datum uvedení: beletrie
290 Kč
Do obchodu
Žánr: knihy • Počet stran: beletrie
290 Kč
Do obchodu
Žánr: knihy • Počet stran: beletrie
294 Kč
Do obchodu

PODOBNÉ PRODUKTY

ČASTO KLADENÉ OTÁZKY

K produktu Toulavá kamera 14 od značky FREYTAGBERNDT.

Na této stránce najdete rychlé odpovědi k produktu Toulavá kamera 14 a také tipy, jak vybírat super hračky. Ceny porovnáváme z více e‑shopů a pravidelně je aktualizujeme.

Jaká je cena Toulavá kamera 14?

Aktuálně můžete produkt Toulavá kamera 14 koupit již od 286 Kč. Porovnáváme nabídky z 1 obchod, takže si snadno vyberete nejvýhodnější cenu i obchod. Doporučujeme prokliknout detail nabídky – cena a dostupnost se může během dne měnit podle skladů e‑shopů.

Kde koupit Toulavá kamera 14?

Nejlevnější nabídku obvykle najdete v e‑shopu pompo.cz, ale doporučujeme porovnat i ostatní obchody v tabulce výše. Kliknutím na „Do obchodu“ se dostanete přímo na nabídku produktu u prodejce.

Je Toulavá kamera 14 skladem?

Dostupnost se liší podle prodejce. V porovnání cen výše vidíte aktuální stav u jednotlivých e‑shopů. Pokud je uvedeno „Skladem“, produkt by měl být dostupný k okamžitému objednání.

Jaký má Toulavá kamera 14 EAN kód?

EAN kód pro Toulavá kamera 14 je 9788074450648. EAN je užitečný pro přesné dohledání stejného produktu napříč obchody.