Porovnejte ceny a ušetřete!

✨ Hračka v centru pozornosti
ThinkFun

ThinkFun 766222 Rush Hour

5.0
(1 obchod)

Nejnižší cena od:

599 Kč

Porovnáno z:

1 obchodu

Expresní doprava
Ověřený obchod
Vrácení 14 dní

POROVNÁNÍ CEN

Obchod Cena Dostupnost
alza.cz
599 Kč
Skladem
Heureka
Skladem

Informace o produktu ThinkFun 766222 Rush Hour

Hlavolam ThinkFun 766222 Rush Hour:Logická hra Rush Hour nabízí zábavnou výzvu v podobě řešení dopravní zácpy, kde posouvání autíček pomáhá překonat překážky. Se 40 úkoly rozdělenými do různých úrovní obtížnosti, od začátečníků až po experty, rozvíjí logické myšlení, strategické plánování, prostorovou představivost a zlepšuje trpělivost a soustředění. Hra baví nejen děti, ale i dospělé, a obzvlášť osloví kluky, kteří si rádi hrají s autíčky. Rush Hour byla v roce 1997 oceněna prestižním Mensa Select. Vhodná je pro děti od 8 let. Klíčové vlastnosti hlavolamu ThinkFun 766222 Rush HourNabízí zábavné řešení dopravní zácpy pomocí posouvání autíčekObsahuje 40 zadání v různých úrovních obtížnosti (od začátečníků po experty)Rozvíjí logické myšlení a podporuje strategické plánováníBaví děti i dospělé – dokáže zabavit celou rodinuZískala prestižní ocenění Mensa...

Produkt ThinkFun 766222 Rush Hour z kategorie hlavolamy si můžete zakoupit v internetovém obchodě alza.cz za cenu 599 Kč.

SROVNÁNÍ VARIANT

Varianta Parametry Cena od
Dostupné variantní parametry v detailu
269 Kč
Do obchodu
Dostupné variantní parametry v detailu
479 Kč
Do obchodu
Dostupné variantní parametry v detailu
269 Kč
Do obchodu
Dostupné variantní parametry v detailu
259 Kč
Do obchodu

PODOBNÉ PRODUKTY

ČASTO KLADENÉ OTÁZKY

K produktu ThinkFun 766222 Rush Hour od značky THINKFUN.

Na této stránce najdete rychlé odpovědi k produktu ThinkFun 766222 Rush Hour a také tipy, jak vybírat hlavolamy. Ceny porovnáváme z více e‑shopů a pravidelně je aktualizujeme.

Jaká je cena ThinkFun 766222 Rush Hour?

Aktuálně můžete produkt ThinkFun 766222 Rush Hour koupit již od 599 Kč. Porovnáváme nabídky z 1 obchod, takže si snadno vyberete nejvýhodnější cenu i obchod. Doporučujeme prokliknout detail nabídky – cena a dostupnost se může během dne měnit podle skladů e‑shopů.

Kde koupit ThinkFun 766222 Rush Hour?

Nejlevnější nabídku obvykle najdete v e‑shopu alza.cz, ale doporučujeme porovnat i ostatní obchody v tabulce výše. Kliknutím na „Do obchodu“ se dostanete přímo na nabídku produktu u prodejce.

Je ThinkFun 766222 Rush Hour skladem?

Dostupnost se liší podle prodejce. V porovnání cen výše vidíte aktuální stav u jednotlivých e‑shopů. Pokud je uvedeno „Skladem“, produkt by měl být dostupný k okamžitému objednání.

Jaký má ThinkFun 766222 Rush Hour EAN kód?

EAN kód pro ThinkFun 766222 Rush Hour je 4005556766222. EAN je užitečný pro přesné dohledání stejného produktu napříč obchody.