Porovnejte ceny a ušetřete!

✨ Hračka v centru pozornosti
Studio Noos

Studio Noos Puffy Midi BACKPACK batůžek s přední kapsou Brown

5.0
(1 obchod)

Nejnižší cena od:

1 379 Kč

Porovnáno z:

1 obchodu

Expresní doprava
Ověřený obchod
Vrácení 14 dní

Parametry produktu

Barva Hnědá
Distribuce CZ

POROVNÁNÍ CEN

Obchod Cena Dostupnost
malvik.cz
1 379 Kč
Skladem
Heureka
Skladem

Informace o produktu Studio Noos Puffy Midi BACKPACK batůžek s přední kapsou Brown

Midi Backpack - batoh s přední kapsou   Náš batoh Midi je připravený na každé dobrodružství! Je super lehký, extra odolný a snadno se nastaví tak, aby skvěle seděl. Má prostornou přední kapsu a je vhodný pro děti od 6 let.     Velikost: 35 × 25 × 14 cm Pokyny k praní: Prát v studené vodě 30 °C bez odstřeďování Nesušit v sušičce Materiál Polyester .

Produkt Studio Noos Puffy Midi BACKPACK batůžek s přední kapsou Brown z kategorie batohy a tašky si můžete zakoupit v internetovém obchodě malvik.cz za cenu 1 379 Kč.

PODOBNÉ PRODUKTY

ČASTO KLADENÉ OTÁZKY

K produktu Studio Noos Puffy Midi BACKPACK batůžek s přední kapsou Brown od značky STUDIO NOOS.

Na této stránce najdete rychlé odpovědi k produktu Studio Noos Puffy Midi BACKPACK batůžek s přední kapsou Brown a také tipy, jak vybírat batohy a tašky. Ceny porovnáváme z více e‑shopů a pravidelně je aktualizujeme.

Jaká je cena Studio Noos Puffy Midi BACKPACK batůžek s přední kapsou Brown?

Aktuálně můžete produkt Studio Noos Puffy Midi BACKPACK batůžek s přední kapsou Brown koupit již od 1 379 Kč. Porovnáváme nabídky z 1 obchod, takže si snadno vyberete nejvýhodnější cenu i obchod. Doporučujeme prokliknout detail nabídky – cena a dostupnost se může během dne měnit podle skladů e‑shopů.

Kde koupit Studio Noos Puffy Midi BACKPACK batůžek s přední kapsou Brown?

Nejlevnější nabídku obvykle najdete v e‑shopu malvik.cz, ale doporučujeme porovnat i ostatní obchody v tabulce výše. Kliknutím na „Do obchodu“ se dostanete přímo na nabídku produktu u prodejce.

Je Studio Noos Puffy Midi BACKPACK batůžek s přední kapsou Brown skladem?

Dostupnost se liší podle prodejce. V porovnání cen výše vidíte aktuální stav u jednotlivých e‑shopů. Pokud je uvedeno „Skladem“, produkt by měl být dostupný k okamžitému objednání.

Jaký má Studio Noos Puffy Midi BACKPACK batůžek s přední kapsou Brown EAN kód?

EAN kód pro Studio Noos Puffy Midi BACKPACK batůžek s přední kapsou Brown je 6151901022043. EAN je užitečný pro přesné dohledání stejného produktu napříč obchody.