Porovnejte ceny a ušetřete!

✨ Hračka v centru pozornosti
STOR

Stor Box na svačinu s příborem Angel a Stitch

5.0
(1 obchod)

Nejnižší cena od:

159 Kč

Porovnáno z:

1 obchodu

Expresní doprava
Ověřený obchod
Vrácení 14 dní

POROVNÁNÍ CEN

Obchod Cena Dostupnost
kidero.cz
159 Kč
Skladem
Heureka
Skladem

Informace o produktu Stor Box na svačinu s příborem Angel a Stitch

Praktický box na svačinu s vidličkou a lžičkou s oblíbeným motivem ANGEL A STITCH pro pohodlné každodenní použití. Je odolný vůči pádům a nárazům, snadno se vejde do školní tašky či batohu a je vyroben bez BPA pro bezpečné použití dětmi.Udělejte dětem radost stylovým svačinovým boxem s motivem ANGEL A STITCH. Krabička je navržena tak, aby byla praktická, odolná a bezpečná pro každodenní používání ve škole, na kroužcích i na výletech. Součástí je příbor – vidlička a lžička, takže mají děti vše pohodlně po ruce.Díky kompaktním rozměrům se box snadno vejde do tašky a odolný materiál zvládne i méně šetrné zacházení. Materiál je bez BPA, což zajišťuje zdravotní nezávadnost při kontaktu s potravinami.Praktická sada: integrovaná vidlička a lžičkaOdolná konstrukce: vydrží pády a nárazy při každodenním používáníKompaktní velikost: ideální do batohu nebo školní aktovkyBez BPA: bezpečné pro...

Produkt Stor Box na svačinu s příborem Angel a Stitch z kategorie svačinové boxy si můžete zakoupit v internetovém obchodě kidero.cz za cenu 159 Kč.

SROVNÁNÍ VARIANT

Varianta Parametry Cena od
Dostupné variantní parametry v detailu
660 Kč
Do obchodu
Dostupné variantní parametry v detailu
660 Kč
Do obchodu
Dostupné variantní parametry v detailu
69 Kč
Do obchodu
Dostupné variantní parametry v detailu
89 Kč
Do obchodu
Dostupné variantní parametry v detailu
159 Kč
Do obchodu
Dostupné variantní parametry v detailu
89 Kč
Do obchodu

PODOBNÉ PRODUKTY

ČASTO KLADENÉ OTÁZKY

K produktu Stor Box na svačinu s příborem Angel a Stitch od značky STOR.

Na této stránce najdete rychlé odpovědi k produktu Stor Box na svačinu s příborem Angel a Stitch a také tipy, jak vybírat svačinové boxy. Ceny porovnáváme z více e‑shopů a pravidelně je aktualizujeme.

Jaká je cena Stor Box na svačinu s příborem Angel a Stitch?

Aktuálně můžete produkt Stor Box na svačinu s příborem Angel a Stitch koupit již od 159 Kč. Porovnáváme nabídky z 1 obchod, takže si snadno vyberete nejvýhodnější cenu i obchod. Doporučujeme prokliknout detail nabídky – cena a dostupnost se může během dne měnit podle skladů e‑shopů.

Kde koupit Stor Box na svačinu s příborem Angel a Stitch?

Nejlevnější nabídku obvykle najdete v e‑shopu kidero.cz, ale doporučujeme porovnat i ostatní obchody v tabulce výše. Kliknutím na „Do obchodu“ se dostanete přímo na nabídku produktu u prodejce.

Je Stor Box na svačinu s příborem Angel a Stitch skladem?

Dostupnost se liší podle prodejce. V porovnání cen výše vidíte aktuální stav u jednotlivých e‑shopů. Pokud je uvedeno „Skladem“, produkt by měl být dostupný k okamžitému objednání.

Jaký má Stor Box na svačinu s příborem Angel a Stitch EAN kód?

EAN kód pro Stor Box na svačinu s příborem Angel a Stitch je 8412497750092. EAN je užitečný pro přesné dohledání stejného produktu napříč obchody.