Porovnejte ceny a ušetřete!

✨ Hračka v centru pozornosti
Stagg

Stagg CPK-01

5.0
(1 obchod)

Nejnižší cena od:

1 019 Kč

Porovnáno z:

1 obchodu

Expresní doprava
Ověřený obchod
Vrácení 14 dní

POROVNÁNÍ CEN

Obchod Cena Dostupnost
alza.cz
1 019 Kč
Skladem
Heureka
Skladem

Informace o produktu Stagg CPK-01

Perkuse Stagg CPK-01:Rytmický set Stagg CPK-01 je vhodným pomocníkem do hodin hudební výchovy, kroužků zpěvu i pro domácí využití. Set obsahuje celkem 9 hudebních nástrojů, a to triangl s paličkou, dřevěnou tamburínu, rolničky na dřevěné paličce, dřevěné dvojité mini guiro s paličkou, minizvonkohry, které jsou umístěné na PVC rámu, pár dřevěných kastanět, prstové činelky, pár dřevěných mini maracas a pár vajíčkových shakerů. Stagg CPK-01 rozvíjí u dětí motorické schopnosti i hudební výchovu. Klíčové vlastnosti perkuse Stagg CPK-01Rytmický set určený pro dětiVhodný do hodin hudební výchovy, kroužků zpěvu i pro domácí využitíStagg CPK-01 obsahuje celkem 9 nástrojůRozvíjí u dětí motorické schopnosti i hudební výchovuSet obsahuje: 1× triangl s paličkou, 1× 6" dřevěnou tamburínu, 1× rolničky na dřevěné paličce, 1× dřevěné dvojité mini guiro s paličkou, 2× mini zvonkohru,...

Produkt Stagg CPK-01 z kategorie perkuse si můžete zakoupit v internetovém obchodě alza.cz za cenu 1 019 Kč.

SROVNÁNÍ VARIANT

Varianta Parametry Cena od
Dostupné variantní parametry v detailu
2 450 Kč
Do obchodu
Dostupné variantní parametry v detailu
1 379 Kč
Do obchodu

ČASTO KLADENÉ OTÁZKY

K produktu Stagg CPK-01 od značky STAGG.

Na této stránce najdete rychlé odpovědi k produktu Stagg CPK-01 a také tipy, jak vybírat perkuse. Ceny porovnáváme z více e‑shopů a pravidelně je aktualizujeme.

Jaká je cena Stagg CPK-01?

Aktuálně můžete produkt Stagg CPK-01 koupit již od 1 019 Kč. Porovnáváme nabídky z 1 obchod, takže si snadno vyberete nejvýhodnější cenu i obchod. Doporučujeme prokliknout detail nabídky – cena a dostupnost se může během dne měnit podle skladů e‑shopů.

Kde koupit Stagg CPK-01?

Nejlevnější nabídku obvykle najdete v e‑shopu alza.cz, ale doporučujeme porovnat i ostatní obchody v tabulce výše. Kliknutím na „Do obchodu“ se dostanete přímo na nabídku produktu u prodejce.

Je Stagg CPK-01 skladem?

Dostupnost se liší podle prodejce. V porovnání cen výše vidíte aktuální stav u jednotlivých e‑shopů. Pokud je uvedeno „Skladem“, produkt by měl být dostupný k okamžitému objednání.

Jaký má Stagg CPK-01 EAN kód?

EAN kód pro Stagg CPK-01 je 5414428138606. EAN je užitečný pro přesné dohledání stejného produktu napříč obchody.