Porovnejte ceny a ušetřete!

✨ Hračka v centru pozornosti
Beneo

Riribike RTX3 odrážedlo zelené

5.0
(1 obchod)

Nejnižší cena od:

5 979 Kč

Porovnáno z:

1 obchodu

Expresní doprava
Ověřený obchod
Vrácení 14 dní

POROVNÁNÍ CEN

Obchod Cena Dostupnost
alza.cz
5 979 Kč
Skladem
Heureka
Skladem

Informace o produktu Riribike RTX3 odrážedlo zelené

Dětská elektrická motorka Riribike RTX3 odrážedlo zelené:Dětská elektrická motorka Riribike RTX3 zelené barvy představuje dokonalé spojení klasického odrážedla a moderní elektrické motorky. Je ideální pro malé průzkumníky od 3 let, kteří se teprve učí udržet rovnováhu, ale zároveň chtějí zažít první opravdový pocit z jízdy na motorce. Dětská elektrická motorka Riribike RTX3 nabízí bezpečnou rychlost, jednoduché ovládání a lehkou konstrukci, kterou snadno zvládne i menší dítě. Klíčové vlastnosti dětské elektrické motorky Riribike RTX3Dítě může jezdit buď vlastní silou jako na odrážedle nebo využít elektrický pohon pro plynulý pohyb bez námahyVýkon 100 W přináší dostatek síly pro zábavnou, ale bezpečnou jízdu i na mírném povrchuMaximální rychlost 15 km/h je optimální pro malé děti,  podporuje jistotu i kontrolu nad řízenímDoba jízdy až 75 minut  umožňuje dostatek času...

Produkt Riribike RTX3 odrážedlo zelené z kategorie elektrovozítka si můžete zakoupit v internetovém obchodě alza.cz za cenu 5 979 Kč.

SROVNÁNÍ VARIANT

Varianta Parametry Cena od
Dostupné variantní parametry v detailu
4 729 Kč
Do obchodu
Dostupné variantní parametry v detailu
4 729 Kč
Do obchodu
Dostupné variantní parametry v detailu
4 759 Kč
Do obchodu
Dostupné variantní parametry v detailu
17 490 Kč
Do obchodu
Dostupné variantní parametry v detailu
3 729 Kč
Do obchodu
Dostupné variantní parametry v detailu
5 979 Kč
Do obchodu

ČASTO KLADENÉ OTÁZKY

K produktu Riribike RTX3 odrážedlo zelené od značky BENEO.

Na této stránce najdete rychlé odpovědi k produktu Riribike RTX3 odrážedlo zelené a také tipy, jak vybírat elektrovozítka. Ceny porovnáváme z více e‑shopů a pravidelně je aktualizujeme.

Jaká je cena Riribike RTX3 odrážedlo zelené?

Aktuálně můžete produkt Riribike RTX3 odrážedlo zelené koupit již od 5 979 Kč. Porovnáváme nabídky z 1 obchod, takže si snadno vyberete nejvýhodnější cenu i obchod. Doporučujeme prokliknout detail nabídky – cena a dostupnost se může během dne měnit podle skladů e‑shopů.

Kde koupit Riribike RTX3 odrážedlo zelené?

Nejlevnější nabídku obvykle najdete v e‑shopu alza.cz, ale doporučujeme porovnat i ostatní obchody v tabulce výše. Kliknutím na „Do obchodu“ se dostanete přímo na nabídku produktu u prodejce.

Je Riribike RTX3 odrážedlo zelené skladem?

Dostupnost se liší podle prodejce. V porovnání cen výše vidíte aktuální stav u jednotlivých e‑shopů. Pokud je uvedeno „Skladem“, produkt by měl být dostupný k okamžitému objednání.

Jaký má Riribike RTX3 odrážedlo zelené EAN kód?

EAN kód pro Riribike RTX3 odrážedlo zelené je 8586019944617. EAN je užitečný pro přesné dohledání stejného produktu napříč obchody.