Porovnejte ceny a ušetřete!

✨ Hračka v centru pozornosti
PrimeGuard

PrimeGuard Ochranné sklo pro Nintendo Switch

5.0
(1 obchod)

Nejnižší cena od:

119 Kč

Porovnáno z:

1 obchodu

Expresní doprava
Ověřený obchod
Vrácení 14 dní

POROVNÁNÍ CEN

Obchod Cena Dostupnost
alza.cz
119 Kč
Skladem
Heureka
Skladem

Informace o produktu PrimeGuard Ochranné sklo pro Nintendo Switch

Ochranné sklo PrimeGuard Ochranné sklo pro Nintendo Switch: Ochranné sklo PrimeGuard pro herní konzoli Nintendo Switch tvoří vrstva z tvrzeného skla. Chrání obrazovku před poškrábáním a nárazy. Povrchová úprava omezuje ulpívání otisků prstů a mastnoty. Sklo zachovává původní citlivost dotykového ovládání a vysokou průhlednost pro čistý obraz. Součástí je také bezpečnostní vrstva, která v případě poškození zabrání roztříštění skla. Klíčové vlastnosti ochranného skla PrimeGuard pro Nintendo Switch Určeno pro herní konzoli Nintendo SwitchTvrzené sklo chrání displej před poškrábáním a nárazyPovrchová úprava omezuje ulpívání otisků prstů a mastnotyZachovává vysokou citlivost dotykového ovládáníVysoká průhlednost pro čistý obrazBezpečnostní vrstva brání roztříštění skla při poškozeníSoučástí balení je kompletní instalační sada Ochrana displeje a aplikace Pro...

Produkt PrimeGuard Ochranné sklo pro Nintendo Switch z kategorie obaly a kryty si můžete zakoupit v internetovém obchodě alza.cz za cenu 119 Kč.

SROVNÁNÍ VARIANT

Varianta Parametry Cena od
Dostupné variantní parametry v detailu
119 Kč
Do obchodu
Dostupné variantní parametry v detailu
129 Kč
Do obchodu

ČASTO KLADENÉ OTÁZKY

K produktu PrimeGuard Ochranné sklo pro Nintendo Switch od značky PRIMEGUARD.

Na této stránce najdete rychlé odpovědi k produktu PrimeGuard Ochranné sklo pro Nintendo Switch a také tipy, jak vybírat obaly a kryty. Ceny porovnáváme z více e‑shopů a pravidelně je aktualizujeme.

Jaká je cena PrimeGuard Ochranné sklo pro Nintendo Switch?

Aktuálně můžete produkt PrimeGuard Ochranné sklo pro Nintendo Switch koupit již od 119 Kč. Porovnáváme nabídky z 1 obchod, takže si snadno vyberete nejvýhodnější cenu i obchod. Doporučujeme prokliknout detail nabídky – cena a dostupnost se může během dne měnit podle skladů e‑shopů.

Kde koupit PrimeGuard Ochranné sklo pro Nintendo Switch?

Nejlevnější nabídku obvykle najdete v e‑shopu alza.cz, ale doporučujeme porovnat i ostatní obchody v tabulce výše. Kliknutím na „Do obchodu“ se dostanete přímo na nabídku produktu u prodejce.

Je PrimeGuard Ochranné sklo pro Nintendo Switch skladem?

Dostupnost se liší podle prodejce. V porovnání cen výše vidíte aktuální stav u jednotlivých e‑shopů. Pokud je uvedeno „Skladem“, produkt by měl být dostupný k okamžitému objednání.

Jaký má PrimeGuard Ochranné sklo pro Nintendo Switch EAN kód?

EAN kód pro PrimeGuard Ochranné sklo pro Nintendo Switch je 8907626638698. EAN je užitečný pro přesné dohledání stejného produktu napříč obchody.