Porovnejte ceny a ušetřete!

✨ Hračka v centru pozornosti
MikroTrading

Příběhy včelích medvídků Brumda plyšový 15cm na kartě

5.0
(1 obchod)

Nejnižší cena od:

165 Kč

Porovnáno z:

1 obchodu

Expresní doprava
Ověřený obchod
Vrácení 14 dní

Parametry produktu

Název hlavní skupiny zboží Mikro
Pohlaví Pro holky i kluky
Země původu CN
Celní číslo 95030041
Balení 1

POROVNÁNÍ CEN

Obchod Cena Dostupnost
pompo.cz
165 Kč
Skladem
Heureka
Skladem

Informace o produktu Příběhy včelích medvídků Brumda plyšový 15cm na kartě

Příběhy včelích medvídků Brumda plyšový 15cm na kartě. Věk: 0+

Produkt Příběhy včelích medvídků Brumda plyšový 15cm na kartě z kategorie plyšáci si můžete zakoupit v internetovém obchodě pompo.cz za cenu 165 Kč.

SROVNÁNÍ VARIANT

Varianta Parametry Cena od
Název hlavní skupiny zboží: Mikro • Pohlaví: Pro holky i kluky
169 Kč
Do obchodu
Název hlavní skupiny zboží: Mikro • Pohlaví: Pro holky i kluky
209 Kč
Do obchodu
Název hlavní skupiny zboží: Mikro • Pohlaví: Pro holky i kluky
229 Kč
Do obchodu
Název hlavní skupiny zboží: Mikro • Pohlaví: Pro holky i kluky
304 Kč
Do obchodu
Název hlavní skupiny zboží: Mikro • Pohlaví: Pro holky i kluky
256 Kč
Do obchodu
Název hlavní skupiny zboží: Mikro • Pohlaví: Pro holky i kluky
179 Kč
Do obchodu

ČASTO KLADENÉ OTÁZKY

K produktu Příběhy včelích medvídků Brumda plyšový 15cm na kartě od značky MIKROTRADING.

Na této stránce najdete rychlé odpovědi k produktu Příběhy včelích medvídků Brumda plyšový 15cm na kartě a také tipy, jak vybírat plyšáci. Ceny porovnáváme z více e‑shopů a pravidelně je aktualizujeme.

Jaká je cena Příběhy včelích medvídků Brumda plyšový 15cm na kartě?

Aktuálně můžete produkt Příběhy včelích medvídků Brumda plyšový 15cm na kartě koupit již od 165 Kč. Porovnáváme nabídky z 1 obchod, takže si snadno vyberete nejvýhodnější cenu i obchod. Doporučujeme prokliknout detail nabídky – cena a dostupnost se může během dne měnit podle skladů e‑shopů.

Kde koupit Příběhy včelích medvídků Brumda plyšový 15cm na kartě?

Nejlevnější nabídku obvykle najdete v e‑shopu pompo.cz, ale doporučujeme porovnat i ostatní obchody v tabulce výše. Kliknutím na „Do obchodu“ se dostanete přímo na nabídku produktu u prodejce.

Je Příběhy včelích medvídků Brumda plyšový 15cm na kartě skladem?

Dostupnost se liší podle prodejce. V porovnání cen výše vidíte aktuální stav u jednotlivých e‑shopů. Pokud je uvedeno „Skladem“, produkt by měl být dostupný k okamžitému objednání.

Jaký má Příběhy včelích medvídků Brumda plyšový 15cm na kartě EAN kód?

EAN kód pro Příběhy včelích medvídků Brumda plyšový 15cm na kartě je 8592117939264. EAN je užitečný pro přesné dohledání stejného produktu napříč obchody.

Jak prát plyšáka?

Plyšové hračky je vhodné prát opatrně, aby nedošlo k jejich poškození. Nejprve zkontrolujte štítek s pokyny od výrobce, který často uvádí doporučený způsob čištění. Pokud štítek chybí, zvolte šetrné ruční praní nebo jemný program v pračce.

Pro ruční praní použijte vlažnou vodu a jemný prací prostředek, plyšáka jemně promněte a poté důkladně opláchněte. Při praní v pračce doporučujeme plyšáka vložit do ochranného pytle na praní, zvolit nízkou teplotu (max. 30 °C) a program pro jemné prádlo. Po vyprání hračku neždímejte silně, aby se nepoškodila výplň. Nechte ji volně uschnout na vzduchu, ideálně položte na suchý ručník a pravidelně otáčejte, aby schnutí bylo rovnoměrné. Vyvarujte se sušení v sušičce nebo přímému slunečnímu záření, které by mohly materiál poškodit.

Co je to plyšák?

Plyšák je měkká hračka vyrobená z plyšového materiálu, který je příjemný na dotek a často připomíná zvířátka, postavičky z pohádek nebo jiné oblíbené motivy. Plyšáci jsou oblíbení především u dětí díky své jemnosti a možnosti je objímat, což jim může poskytovat pocit bezpečí a útěchy.

Tyto hračky jsou obvykle vyplněné měkkým materiálem, jako je polyesterové vlákno, které jim dodává tvar a nadýchanost. Plyšáci mají různé velikosti, od malých přenosných až po velké, které mohou sloužit i jako polštáře. Díky své univerzálnosti se plyšáci často používají nejen jako hračky, ale také jako dekorace do dětských pokojů nebo jako dárky k různým příležitostem.

  • Jsou vhodní pro děti všech věkových kategorií, ale při výběru plyšáka je třeba dbát na bezpečnostní normy, zejména u nejmenších dětí.
  • Plyšáci mohou mít i edukativní funkci, například když jsou součástí tematických kolekcí nebo podporují rozvoj představivosti a empatie.
  • Pro údržbu je dobré plyšáky pravidelně čistit, většina z nich je vhodná k praní v pračce na nízké teploty.