Porovnejte ceny a ušetřete!

✨ Hračka v centru pozornosti
Faktum

Postýlka Faktum Nest Walnut 60x120 cm

5.0
(1 obchod)

Nejnižší cena od:

8 690 Kč

Porovnáno z:

1 obchodu

Expresní doprava
Ověřený obchod
Vrácení 14 dní

Parametry produktu

Distribuce CZ

POROVNÁNÍ CEN

Obchod Cena Dostupnost
malvik.cz
8 690 Kč
Skladem
Heureka
Skladem

Informace o produktu Postýlka Faktum Nest Walnut 60x120 cm

Dětská postýlka Nest Walnut 120x60cm je základní částí moderního dětského pokoje. Povrchová úprava v odstínu tmavého ořechu je zdobena speciálním černým žilkováním, které dodává nábytku přírodní vzhled a charakter.  Dětská postýlka Nest Walnut není pouze krásná, ale je také velmi praktická: její robustní konstrukce a tři nastavitelné výšky roštu (28,3 cm, 43,3 cm, 58,3 cm) zajišťují pohodlí a bezpečnost vašeho dítěte po dlouhou dobu. Vyberte si dětskou postýlku Nest Walnut 120x60cm a vytvořte klidné, nadčasové prostředí, ve kterém se bude vaše dítě po celou dobu cítit jako doma! Proč ji doporučujeme pro vás a vaše dítě? Rošt nastavitelný do 3 výškových úrovní, takže se přizpůsobí růstu vašeho dítěte. Certifikát TÜV, který zaručuje, že postýlka Faktum splňuje nejvyšší bezpečnostní a kvalitativní standardy. Tento výrobek tak můžete pro své dítě vybrat s důvěrou, protože bezpečnost a pohodlí vašeho dítěte jsou u nás na prvním místě! Součástí postýlky je také 1 moderně vypadající zábrana proti pádu, která vám v budoucnu ušetří čas i peníze.

Produkt Postýlka Faktum Nest Walnut 60x120 cm z kategorie dětské postýlky si můžete zakoupit v internetovém obchodě malvik.cz za cenu 8 690 Kč.

SROVNÁNÍ VARIANT

ČASTO KLADENÉ OTÁZKY

K produktu Postýlka Faktum Nest Walnut 60x120 cm od značky FAKTUM.

Na této stránce najdete rychlé odpovědi k produktu Postýlka Faktum Nest Walnut 60x120 cm a také tipy, jak vybírat dětské postýlky. Ceny porovnáváme z více e‑shopů a pravidelně je aktualizujeme.

Jaká je cena Postýlka Faktum Nest Walnut 60x120 cm?

Aktuálně můžete produkt Postýlka Faktum Nest Walnut 60x120 cm koupit již od 8 690 Kč. Porovnáváme nabídky z 1 obchod, takže si snadno vyberete nejvýhodnější cenu i obchod. Doporučujeme prokliknout detail nabídky – cena a dostupnost se může během dne měnit podle skladů e‑shopů.

Kde koupit Postýlka Faktum Nest Walnut 60x120 cm?

Nejlevnější nabídku obvykle najdete v e‑shopu malvik.cz, ale doporučujeme porovnat i ostatní obchody v tabulce výše. Kliknutím na „Do obchodu“ se dostanete přímo na nabídku produktu u prodejce.

Je Postýlka Faktum Nest Walnut 60x120 cm skladem?

Dostupnost se liší podle prodejce. V porovnání cen výše vidíte aktuální stav u jednotlivých e‑shopů. Pokud je uvedeno „Skladem“, produkt by měl být dostupný k okamžitému objednání.

Jaký má Postýlka Faktum Nest Walnut 60x120 cm EAN kód?

EAN kód pro Postýlka Faktum Nest Walnut 60x120 cm je 5999091734558. EAN je užitečný pro přesné dohledání stejného produktu napříč obchody.