Porovnejte ceny a ušetřete!

✨ Hračka v centru pozornosti
Mimo řady

Pokladna s českými penězi 28 × 22 cm

5.0
(1 obchod)

Nejnižší cena od:

89 Kč

Porovnáno z:

1 obchodu

Expresní doprava
Ověřený obchod
Vrácení 14 dní

POROVNÁNÍ CEN

Obchod Cena Dostupnost
kidero.cz
89 Kč
Skladem
Heureka
Skladem

Informace o produktu Pokladna s českými penězi 28 × 22 cm

Dětská pokladna s českými penězi potěší malé obchodníky od 3 let. Nabízí realistickou hru na obchod s rozměry 28 × 22 cm a odolným plastovým provedením. Podporuje představivost, učení počítání a rozvoj sociálních dovedností. Baterie nejsou součástí balení.Tato dětská pokladna s českými penězi je skvělou volbou pro všechny malé prodavače a prodavačky. Díky kompaktním rozměrům 28 × 22 cm se pohodlně vejde na dětský stolek a nabídne hodiny zábavné hry na obchod. Plastové provedení zajišťuje nízkou hmotnost a snadnou manipulaci.Hra rozvíjí základní dovednosti: děti se učí počítat peníze, domlouvat se s „zákazníky“ a procvičují jemnou motoriku. Balení je dodáváno na kartě a je připraveno k okamžitému hraní, baterie nejsou součástí, takže je v případě potřeby dokupte zvlášť.Realistická hra na obchod: české peníze pro autentičtější zážitek.Vzdělávací přínos: podpora počítání, komunikace...

Produkt Pokladna s českými penězi 28 × 22 cm z kategorie pokladny si můžete zakoupit v internetovém obchodě kidero.cz za cenu 89 Kč.

ČASTO KLADENÉ OTÁZKY

K produktu Pokladna s českými penězi 28 × 22 cm od značky MIMO ŘADY.

Na této stránce najdete rychlé odpovědi k produktu Pokladna s českými penězi 28 × 22 cm a také tipy, jak vybírat pokladny. Ceny porovnáváme z více e‑shopů a pravidelně je aktualizujeme.

Jaká je cena Pokladna s českými penězi 28 × 22 cm?

Aktuálně můžete produkt Pokladna s českými penězi 28 × 22 cm koupit již od 89 Kč. Porovnáváme nabídky z 1 obchod, takže si snadno vyberete nejvýhodnější cenu i obchod. Doporučujeme prokliknout detail nabídky – cena a dostupnost se může během dne měnit podle skladů e‑shopů.

Kde koupit Pokladna s českými penězi 28 × 22 cm?

Nejlevnější nabídku obvykle najdete v e‑shopu kidero.cz, ale doporučujeme porovnat i ostatní obchody v tabulce výše. Kliknutím na „Do obchodu“ se dostanete přímo na nabídku produktu u prodejce.

Je Pokladna s českými penězi 28 × 22 cm skladem?

Dostupnost se liší podle prodejce. V porovnání cen výše vidíte aktuální stav u jednotlivých e‑shopů. Pokud je uvedeno „Skladem“, produkt by měl být dostupný k okamžitému objednání.

Jaký má Pokladna s českými penězi 28 × 22 cm EAN kód?

EAN kód pro Pokladna s českými penězi 28 × 22 cm je 8590756969079. EAN je užitečný pro přesné dohledání stejného produktu napříč obchody.