Porovnejte ceny a ušetřete!

✨ Hračka v centru pozornosti
Pointa

Pohádky z lampičky: Pohádky s vymalovánkou

5.0
(1 obchod)

Nejnižší cena od:

229 Kč

Porovnáno z:

1 obchodu

Expresní doprava
Ověřený obchod
Vrácení 14 dní

POROVNÁNÍ CEN

Obchod Cena Dostupnost
alza.cz
229 Kč
Skladem
Heureka
Skladem

Informace o produktu Pohádky z lampičky: Pohádky s vymalovánkou

Kniha Pohádky z lampičky: Pohádky s vymalovánkou:Čtrnáct pohádek na dobrou noc, které tebe i tvoje děti přenesou do minulého století. Do dob, kdy ulicemi jedné malé vesničky jezdily krásné, dnes už historické automobily a nebe brázdily balony, vzducholodě a dvouplošníky. Objev svět starých časů a obyčejných dobrých lidí. Dobu našich prababiček a pradědečků. Každá ze čtrnácti pohádek má nenásilný a veselý děj s dobrým koncem.

Produkt Pohádky z lampičky: Pohádky s vymalovánkou z kategorie pohádky si můžete zakoupit v internetovém obchodě alza.cz za cenu 229 Kč.

SROVNÁNÍ VARIANT

Varianta Parametry Cena od
Dostupné variantní parametry v detailu
239 Kč
Do obchodu
Dostupné variantní parametry v detailu
389 Kč
Do obchodu
Dostupné variantní parametry v detailu
219 Kč
Do obchodu
Dostupné variantní parametry v detailu
199 Kč
Do obchodu
Dostupné variantní parametry v detailu
309 Kč
Do obchodu
Dostupné variantní parametry v detailu
269 Kč
Do obchodu

ČASTO KLADENÉ OTÁZKY

K produktu Pohádky z lampičky: Pohádky s vymalovánkou od značky POINTA.

Na této stránce najdete rychlé odpovědi k produktu Pohádky z lampičky: Pohádky s vymalovánkou a také tipy, jak vybírat pohádky. Ceny porovnáváme z více e‑shopů a pravidelně je aktualizujeme.

Jaká je cena Pohádky z lampičky: Pohádky s vymalovánkou?

Aktuálně můžete produkt Pohádky z lampičky: Pohádky s vymalovánkou koupit již od 229 Kč. Porovnáváme nabídky z 1 obchod, takže si snadno vyberete nejvýhodnější cenu i obchod. Doporučujeme prokliknout detail nabídky – cena a dostupnost se může během dne měnit podle skladů e‑shopů.

Kde koupit Pohádky z lampičky: Pohádky s vymalovánkou?

Nejlevnější nabídku obvykle najdete v e‑shopu alza.cz, ale doporučujeme porovnat i ostatní obchody v tabulce výše. Kliknutím na „Do obchodu“ se dostanete přímo na nabídku produktu u prodejce.

Je Pohádky z lampičky: Pohádky s vymalovánkou skladem?

Dostupnost se liší podle prodejce. V porovnání cen výše vidíte aktuální stav u jednotlivých e‑shopů. Pokud je uvedeno „Skladem“, produkt by měl být dostupný k okamžitému objednání.

Jaký má Pohádky z lampičky: Pohádky s vymalovánkou EAN kód?

EAN kód pro Pohádky z lampičky: Pohádky s vymalovánkou je 9788076915718. EAN je užitečný pro přesné dohledání stejného produktu napříč obchody.