Porovnejte ceny a ušetřete!

✨ Hračka v centru pozornosti
PETITEMARS

Petite&Mars Street+ Air Black + Stříška Limited 100 2023 Kingdom

5.0
(1 obchod)

Nejnižší cena od:

5 799 Kč

Porovnáno z:

1 obchodu

Expresní doprava
Ověřený obchod
Vrácení 14 dní

POROVNÁNÍ CEN

Obchod Cena Dostupnost
kidero.cz
5 799 Kč
Skladem
Heureka
Skladem

Informace o produktu Petite&Mars Street+ Air Black + Stříška Limited 100 2023 Kingdom

Prostorný sportovní kočárek Petite&Mars Street+ Air Black s designovou stříškou Limited 100 Kingdom je skvělou volbou do města i na výlety. Díky nafukovacím kolům, stabilní hliníkové konstrukci tlumící nárazy a extra velké stříšce se SPF 50 nabídne dítěti pohodlí a rodičům jistotu i v náročnějším terénu. Nafukovací kola pro hladkou jízdu i v terénu Kočárek je vybaven nafukovacími předními i zadními koly, která lépe tlumí nerovnosti a usnadňují jízdu na dlažbě, šotolině i horších cestách. Stabilitu podporuje kvalitní konstrukce a centrální brzda pro jisté zastavení. Extra velká stříška s SPF 50 a okénkem Rozměrná stříška v designu Limited 100 Kingdom chrání dítě před sluncem i nepříznivým počasím. Díky SPF 50 a praktickému okénku máte dítě...

Produkt Petite&Mars Street+ Air Black + Stříška Limited 100 2023 Kingdom z kategorie kočárky si můžete zakoupit v internetovém obchodě kidero.cz za cenu 5 799 Kč.

SROVNÁNÍ VARIANT

ČASTO KLADENÉ OTÁZKY

K produktu Petite&Mars Street+ Air Black + Stříška Limited 100 2023 Kingdom od značky PETITEMARS.

Na této stránce najdete rychlé odpovědi k produktu Petite&Mars Street+ Air Black + Stříška Limited 100 2023 Kingdom a také tipy, jak vybírat kočárky. Ceny porovnáváme z více e‑shopů a pravidelně je aktualizujeme.

Jaká je cena Petite&Mars Street+ Air Black + Stříška Limited 100 2023 Kingdom?

Aktuálně můžete produkt Petite&Mars Street+ Air Black + Stříška Limited 100 2023 Kingdom koupit již od 5 799 Kč. Porovnáváme nabídky z 1 obchod, takže si snadno vyberete nejvýhodnější cenu i obchod. Doporučujeme prokliknout detail nabídky – cena a dostupnost se může během dne měnit podle skladů e‑shopů.

Kde koupit Petite&Mars Street+ Air Black + Stříška Limited 100 2023 Kingdom?

Nejlevnější nabídku obvykle najdete v e‑shopu kidero.cz, ale doporučujeme porovnat i ostatní obchody v tabulce výše. Kliknutím na „Do obchodu“ se dostanete přímo na nabídku produktu u prodejce.

Je Petite&Mars Street+ Air Black + Stříška Limited 100 2023 Kingdom skladem?

Dostupnost se liší podle prodejce. V porovnání cen výše vidíte aktuální stav u jednotlivých e‑shopů. Pokud je uvedeno „Skladem“, produkt by měl být dostupný k okamžitému objednání.

Jaký má Petite&Mars Street+ Air Black + Stříška Limited 100 2023 Kingdom EAN kód?

EAN kód pro Petite&Mars Street+ Air Black + Stříška Limited 100 2023 Kingdom je 8596202006848. EAN je užitečný pro přesné dohledání stejného produktu napříč obchody.