Porovnejte ceny a ušetřete!

✨ Hračka v centru pozornosti
Plot

Osmisměrky České pranostiky

5.0
(1 obchod)

Nejnižší cena od:

88 Kč

Porovnáno z:

1 obchodu

Expresní doprava
Ověřený obchod
Vrácení 14 dní

POROVNÁNÍ CEN

Obchod Cena Dostupnost
alza.cz
88 Kč
Skladem
Heureka
Skladem

Informace o produktu Osmisměrky České pranostiky

Kniha Osmisměrky České pranostiky:Více než 270 osmisměrek ve kterých najdete známé i zcela zapomenuté české pranostiky.

Produkt Osmisměrky České pranostiky z kategorie omalovánky, křížovky a rébusy si můžete zakoupit v internetovém obchodě alza.cz za cenu 88 Kč.

SROVNÁNÍ VARIANT

Varianta Parametry Cena od
Dostupné variantní parametry v detailu
87 Kč
Do obchodu
Dostupné variantní parametry v detailu
80 Kč
Do obchodu
Dostupné variantní parametry v detailu
55 Kč
Do obchodu
Dostupné variantní parametry v detailu
80 Kč
Do obchodu
Dostupné variantní parametry v detailu
69 Kč
Do obchodu
Dostupné variantní parametry v detailu
88 Kč
Do obchodu

PODOBNÉ PRODUKTY

ČASTO KLADENÉ OTÁZKY

K produktu Osmisměrky České pranostiky od značky PLOT.

Na této stránce najdete rychlé odpovědi k produktu Osmisměrky České pranostiky a také tipy, jak vybírat omalovánky, křížovky a rébusy. Ceny porovnáváme z více e‑shopů a pravidelně je aktualizujeme.

Jaká je cena Osmisměrky České pranostiky?

Aktuálně můžete produkt Osmisměrky České pranostiky koupit již od 88 Kč. Porovnáváme nabídky z 1 obchod, takže si snadno vyberete nejvýhodnější cenu i obchod. Doporučujeme prokliknout detail nabídky – cena a dostupnost se může během dne měnit podle skladů e‑shopů.

Kde koupit Osmisměrky České pranostiky?

Nejlevnější nabídku obvykle najdete v e‑shopu alza.cz, ale doporučujeme porovnat i ostatní obchody v tabulce výše. Kliknutím na „Do obchodu“ se dostanete přímo na nabídku produktu u prodejce.

Je Osmisměrky České pranostiky skladem?

Dostupnost se liší podle prodejce. V porovnání cen výše vidíte aktuální stav u jednotlivých e‑shopů. Pokud je uvedeno „Skladem“, produkt by měl být dostupný k okamžitému objednání.

Jaký má Osmisměrky České pranostiky EAN kód?

EAN kód pro Osmisměrky České pranostiky je 9788074289651. EAN je užitečný pro přesné dohledání stejného produktu napříč obchody.