Porovnejte ceny a ušetřete!

✨ Hračka v centru pozornosti
DOSELKARAMEL.CZ

Naše hustý kaše

5.0
(1 obchod)

Nejnižší cena od:

138 Kč

Porovnáno z:

1 obchodu

Expresní doprava
Ověřený obchod
Vrácení 14 dní

Parametry produktu

Žánr knihy
Počet stran naučná literatura
Datum uvedení kuchařky a nápoje
Autoři vegetariánské, veganské kuchařky
Vydání 192

POROVNÁNÍ CEN

Obchod Cena Dostupnost
pompo.cz
138 Kč
Skladem
Heureka
Skladem

Informace o produktu Naše hustý kaše

Naše Kaše můžete koupit ve více jak 40 prodejnách po celé české republice. „Na kaši. Jak se z legrace dvou filmařů stal byznys v trendu slow food.“ FORBES Na Apetit pikniku se dostali mezi piknikové Hvězdy, přesto stojí nohama na zemi. APETIT Snídat kaše není žádná nuda. Jana a David, možná je znáte pod jejich pravým jménem „Naše kaše“, vás vezmou na pořádný (a dobrodružný) výlet do světa tohoto ranního fenoménu a prozradí vám vše, co se za několik let vaření kaší „na plný úvazek“ naučili. Budou dělat kaše sladké i slané, pro děti i dospělé, tradiční i trendy, ultrazdravé i trochu divočejší, ale vždycky z toho nejlepšího, co trh nabízí. Ať už jste kaším dávno propadli nebo byste naopak potřebovali inspiraci, jak jim přijít na chuť, kuchařka V hustý kaši vám nabídne spoustu vychytaných receptů. Navíc se dozvíte mnoho tipů a rad, jak kaši připravit téměř z jakéhokoliv „zrní“, které...

Produkt Naše hustý kaše z kategorie knihy si můžete zakoupit v internetovém obchodě pompo.cz za cenu 138 Kč.

SROVNÁNÍ VARIANT

Varianta Parametry Cena od
Žánr: botanika • Počet stran: knihy
345 Kč
Do obchodu
Žánr: umění a architektura • Počet stran: knihy
537 Kč
Do obchodu
Žánr: dětská literatura • Počet stran: knihy
300 Kč
Do obchodu
Žánr: knihy • Počet stran: naučná literatura
439 Kč
Do obchodu
Žánr: diáře • Počet stran: papírnictví
323 Kč
Do obchodu
Žánr: botanika • Počet stran: knihy
443 Kč
Do obchodu

ČASTO KLADENÉ OTÁZKY

K produktu Naše hustý kaše od značky DOSELKARAMEL.CZ.

Na této stránce najdete rychlé odpovědi k produktu Naše hustý kaše a také tipy, jak vybírat knihy. Ceny porovnáváme z více e‑shopů a pravidelně je aktualizujeme.

Jaká je cena Naše hustý kaše?

Aktuálně můžete produkt Naše hustý kaše koupit již od 138 Kč. Porovnáváme nabídky z 1 obchod, takže si snadno vyberete nejvýhodnější cenu i obchod. Doporučujeme prokliknout detail nabídky – cena a dostupnost se může během dne měnit podle skladů e‑shopů.

Kde koupit Naše hustý kaše?

Nejlevnější nabídku obvykle najdete v e‑shopu pompo.cz, ale doporučujeme porovnat i ostatní obchody v tabulce výše. Kliknutím na „Do obchodu“ se dostanete přímo na nabídku produktu u prodejce.

Je Naše hustý kaše skladem?

Dostupnost se liší podle prodejce. V porovnání cen výše vidíte aktuální stav u jednotlivých e‑shopů. Pokud je uvedeno „Skladem“, produkt by měl být dostupný k okamžitému objednání.

Jaký má Naše hustý kaše EAN kód?

EAN kód pro Naše hustý kaše je 9788090643475. EAN je užitečný pro přesné dohledání stejného produktu napříč obchody.

Jaké knihy by měl člověk přečíst?

Výběr knih, které by měl člověk přečíst, závisí na jeho zájmech, životní fázi a cílech. Existují však některé klasické a obecně uznávané tituly, které obohacují čtenáře nejen po stránce znalostí, ale i osobního rozvoje. Doporučuje se kombinovat různorodé žánry a témata, například:

  • literaturu klasickou i moderní, která rozvíjí empatii a porozumění lidskému chování,
  • odborné knihy či populárně-naučnou literaturu, které rozšiřují obzory v konkrétních oblastech,
  • biografie významných osobností, jež inspirují a ukazují různé životní cesty,
  • filozofické a motivační texty, které pomáhají zamyslet se nad hodnotami a smyslem života.

Důležité je také vybrat si knihy, které čtenáři přinesou radost a motivaci k dalšímu čtení. Na našem e-shopu Hamleys.cz najdete široký výběr knih pro všechny věkové kategorie a zájmy, což usnadní najít tu pravou knihu právě pro vás nebo vaše blízké.

Jaké jsou nejoblíbenější knihy?

Mezi nejoblíbenější knihy v našem sortimentu patří především tituly, které oslovují různé věkové skupiny a zájmy dětí i dospělých. V dětské kategorii jsou často vyhledávané klasické pohádky, interaktivní leporela, naučné knihy s obrázky a populární série jako jsou například příběhy o zvířátkách nebo oblíbených animovaných postavičkách.

U starších čtenářů a dospělých jsou oblíbené bestsellery, literární klasika a knihy zaměřené na osobní rozvoj či hobby. Pro lepší orientaci v nabídce doporučujeme využít filtry podle věku, žánru nebo doporučení podle hodnocení zákazníků. Níže uvádíme příklady žánrů a typů knih, které jsou mezi zákazníky nejvyhledávanější:

  • Dětské pohádky a leporela
  • Vzdělávací a naučné knihy
  • Knižní série pro mladší čtenáře
  • Romány a bestsellery pro dospělé
  • Hobby a naučná literatura

Která kniha je na světě nejčtenější?

Nejčtenější knihou na světě je tradičně považována Bible, která byla přeložena do stovek jazyků a miliony lidí ji denně čtou nebo studují. Její rozsáhlé šíření a význam v náboženském, kulturním i historickém kontextu ji činí unikátní mezi literárními díly. Kromě Bible jsou mezi nejčtenější knihy také různé klasiky světové literatury, například „Malý princ“ od Antoina de Saint-Exupéryho nebo díla Williama Shakespeara, která jsou často studována ve školách po celém světě.

Je však důležité si uvědomit, že přesné určení nejčtenější knihy je obtížné, protože neexistuje jednotný způsob, jak měřit četnost čtení. Některé knihy se prodávají v milionech výtisků, jiné jsou půjčovány v knihovnách, a mnoho děl je dostupných v digitální podobě. Pro lepší představu o nejčtenějších titulech lze sledovat:

  • Celosvětové prodeje knih
  • Statistiky půjčování z knihoven
  • Počet překladů do různých jazyků
  • Digitální stahování a čtení e-knih

Tato data mohou pomoci odhadnout, které knihy mají největší dosah a popularitu mezi čtenáři různých generací a kultur.

Jaká je nejznámější kniha?

Nejznámější kniha na světě je často považována za Bibli, která je jedním z nejrozšířenějších a nejpřekládanějších textů v historii lidstva. Bible má obrovský kulturní, náboženský a historický význam a její vliv sahá do různých oblastí života a umění.

Kromě Bible existuje mnoho dalších knih, které jsou velmi známé a významné v různých žánrech a kulturách. Mezi tyto knihy patří například:

  • Malý princ od Antoine de Saint-Exupéryho – oblíbená dětská kniha s hlubokým poselstvím.
  • Harry Potter od J.K. Rowlingové – série, která získala celosvětovou popularitu.
  • Pýcha a předsudek od Jane Austenové – klasický román, který je často citován a studován.

Výběr nejznámější knihy však závisí na kontextu, kulturním prostředí a osobních preferencích čtenářů.