Porovnejte ceny a ušetřete!

✨ Hračka v centru pozornosti
SEVA

Mozaika - Princezna

5.0
(1 obchod)

Nejnižší cena od:

340 Kč

Porovnáno z:

1 obchodu

Expresní doprava
Ověřený obchod
Vrácení 14 dní

Parametry produktu

Značka Seva
Materiál plast
Věk 4+

POROVNÁNÍ CEN

Obchod Cena Dostupnost
mrakyhracek.cz
340 Kč
Skladem
Heureka
Skladem

Informace o produktu Mozaika - Princezna

Mozaika - Princezna MPK ToysKreativní mozaiková stavebnice s princeznou z Déčka pro rozvoj fantazie a jemné motorikyMozaika - Princezna je kreativní stavebnice, se kterou si děti mohou vytvořit známou postavičku Princezny, kterou znají z televizního kanálu Déčko, a originálně si vyzdobit svůj pokojíček. Základem stavebnice je plastová mřížka, do které se vmačkávají jednotlivé dílky dle vlastní fantazie nebo podle přiložené předlohy. Mozaika podporuje rozvoj kreativity a zručnosti a je skvělou volbou pro smysluplné trávení volného času.Materiál celé stavebnice je odolný plast, díky čemuž je mozaika lehká, snadno přenositelná a vhodná pro opakované používání. Kompaktní rozměry 17 x 15 x 5 cm umožňují snadné uložení i manipulaci dětskýma rukama. Doporučený věk: 4+, takže je ideální pro předškolní i mladší školní děti.Kreativní mozaiková stavebnice: děti si skládají oblíbenou postavičku Princezny z DéčkaPlastová...

Produkt Mozaika - Princezna z kategorie dětské korálky si můžete zakoupit v internetovém obchodě mrakyhracek.cz za cenu 340 Kč.

SROVNÁNÍ VARIANT

Varianta Parametry Cena od
Materiál: plast
347 Kč
Do obchodu
Pohlaví: pro holky i kluky • Značka: Seva
2 132 Kč
Do obchodu

PODOBNÉ PRODUKTY

ČASTO KLADENÉ OTÁZKY

K produktu Mozaika - Princezna od značky SEVA.

Na této stránce najdete rychlé odpovědi k produktu Mozaika - Princezna a také tipy, jak vybírat dětské korálky. Ceny porovnáváme z více e‑shopů a pravidelně je aktualizujeme.

Jaká je cena Mozaika - Princezna?

Aktuálně můžete produkt Mozaika - Princezna koupit již od 340 Kč. Porovnáváme nabídky z 1 obchod, takže si snadno vyberete nejvýhodnější cenu i obchod. Doporučujeme prokliknout detail nabídky – cena a dostupnost se může během dne měnit podle skladů e‑shopů.

Kde koupit Mozaika - Princezna?

Nejlevnější nabídku obvykle najdete v e‑shopu mrakyhracek.cz, ale doporučujeme porovnat i ostatní obchody v tabulce výše. Kliknutím na „Do obchodu“ se dostanete přímo na nabídku produktu u prodejce.

Je Mozaika - Princezna skladem?

Dostupnost se liší podle prodejce. V porovnání cen výše vidíte aktuální stav u jednotlivých e‑shopů. Pokud je uvedeno „Skladem“, produkt by měl být dostupný k okamžitému objednání.

Jaký má Mozaika - Princezna EAN kód?

EAN kód pro Mozaika - Princezna je 8592812003567. EAN je užitečný pro přesné dohledání stejného produktu napříč obchody.