Porovnejte ceny a ušetřete!

✨ Hračka v centru pozornosti
MomCare by Lina

MomCare by Lina Porodní a kojicí košile - S-M

5.0
(1 obchod)

Nejnižší cena od:

925 Kč

Porovnáno z:

1 obchodu

Expresní doprava
Ověřený obchod
Vrácení 14 dní

Parametry produktu

Varianta S-M
Distribuce CZ

POROVNÁNÍ CEN

Obchod Cena Dostupnost
malvik.cz
925 Kč
Skladem
Heureka
Skladem

Informace o produktu MomCare by Lina Porodní a kojicí košile - S-M

Přední otvor pro kontakt kůže na kůži nebo kojení, zapínání na knoflíky na zádech umožňuje snadný přístup k epidurální anestezii nebo fetálním monitorům. Krátké rukávy pro medikaci, měkký a elastický materiál (65 % bavlna a 35 % polyester), boční kapsy, 2 velikosti EU (S-M a L-XL), tmavě šedá barva, základ do nemocniční tašky.Praktická a elegantní košile byla navržena tak, aby vyhovovala různým potřebám během vašeho pobytu v nemocnici i mimo ni. Přední zapínání umožňuje snadný přístup pro kojení nebo bonding kůže na kůži s vaším novorozencem. Zadní zapínání na knoflíky ulehčuje přístup případné epidurální anestézie. Košile je vyrobena z měkkého, pružného materiálu a má hluboké boční kapsy, do kterých se vejde mobilní telefon nebo jiné nezbytnosti. S tímto outfitem budete vypadat a cítit se lépe od prvních kontrakcí až po první fotky maminky a miminka! Vlastnosti: ...

Produkt MomCare by Lina Porodní a kojicí košile - S-M z kategorie těhotenská móda si můžete zakoupit v internetovém obchodě malvik.cz za cenu 925 Kč.

SROVNÁNÍ VARIANT

Varianta Parametry Cena od
Varianta: L-XL • Distribuce: CZ
925 Kč
Do obchodu

ČASTO KLADENÉ OTÁZKY

K produktu MomCare by Lina Porodní a kojicí košile - S-M od značky MOMCARE BY LINA.

Na této stránce najdete rychlé odpovědi k produktu MomCare by Lina Porodní a kojicí košile - S-M a také tipy, jak vybírat těhotenská móda. Ceny porovnáváme z více e‑shopů a pravidelně je aktualizujeme.

Jaká je cena MomCare by Lina Porodní a kojicí košile - S-M?

Aktuálně můžete produkt MomCare by Lina Porodní a kojicí košile - S-M koupit již od 925 Kč. Porovnáváme nabídky z 1 obchod, takže si snadno vyberete nejvýhodnější cenu i obchod. Doporučujeme prokliknout detail nabídky – cena a dostupnost se může během dne měnit podle skladů e‑shopů.

Kde koupit MomCare by Lina Porodní a kojicí košile - S-M?

Nejlevnější nabídku obvykle najdete v e‑shopu malvik.cz, ale doporučujeme porovnat i ostatní obchody v tabulce výše. Kliknutím na „Do obchodu“ se dostanete přímo na nabídku produktu u prodejce.

Je MomCare by Lina Porodní a kojicí košile - S-M skladem?

Dostupnost se liší podle prodejce. V porovnání cen výše vidíte aktuální stav u jednotlivých e‑shopů. Pokud je uvedeno „Skladem“, produkt by měl být dostupný k okamžitému objednání.

Jaký má MomCare by Lina Porodní a kojicí košile - S-M EAN kód?

EAN kód pro MomCare by Lina Porodní a kojicí košile - S-M je 6438180894784. EAN je užitečný pro přesné dohledání stejného produktu napříč obchody.