Porovnejte ceny a ušetřete!

✨ Hračka v centru pozornosti
Mojo

Mojo herefordská kráva

5.0
(3 obchody)

Nejnižší cena od:

139 Kč

Porovnáno z:

3 obchodů

Expresní doprava
Ověřený obchod
Vrácení 14 dní

POROVNÁNÍ CEN

Obchod Cena Dostupnost
kidero.cz
139 Kč
Skladem
mrakyhracek.cz
180 Kč
Skladem
dvedeti.cz
217 Kč
Skladem
Heureka
Skladem

Informace o produktu Mojo herefordská kráva

Představujeme vám Mojo herefordskou krávu, figurku přinášející kousek venkovského života do vašeho domova. Tato detailní miniatura je vyrobena z odolného polyvinylchloridu a je ručně malovaná pro ještě větší realismus. Je ideální pro děti k učením se o farmářských zvířatech. Věrné detaily a zbarvení Každý model je vybaven realistickými detaily a autentickým zbarvením pro skutečně živý vzhled. Odolné provedení Vysoce kvalitní materiál zajišťuje trvanlivost a bezpečnost, což činí figurku perfektní pro děti. Vzdělávací hodnota Figurku lze použít jako skvělý vzdělávací nástroj pro objevování farmářských zvířat. Mojo herefordská...

Produkt Mojo herefordská kráva z kategorie domácí a farmářská zvířata si můžete zakoupit v internetovém obchodě kidero.cz za cenu 139 Kč.

SROVNÁNÍ VARIANT

Varianta Parametry Cena od
Dostupné variantní parametry v detailu
169 Kč
Do obchodu
Dostupné variantní parametry v detailu
319 Kč
Do obchodu
Dostupné variantní parametry v detailu
99 Kč
Do obchodu
Dostupné variantní parametry v detailu
119 Kč
Do obchodu
Dostupné variantní parametry v detailu
179 Kč
Do obchodu
Dostupné variantní parametry v detailu
119 Kč
Do obchodu

ČASTO KLADENÉ OTÁZKY

K produktu Mojo herefordská kráva od značky MOJO.

Na této stránce najdete rychlé odpovědi k produktu Mojo herefordská kráva a také tipy, jak vybírat domácí a farmářská zvířata. Ceny porovnáváme z více e‑shopů a pravidelně je aktualizujeme.

Jaká je cena Mojo herefordská kráva?

Aktuálně můžete produkt Mojo herefordská kráva koupit již od 139 Kč. Porovnáváme nabídky z 3 obchody, takže si snadno vyberete nejvýhodnější cenu i obchod. Doporučujeme prokliknout detail nabídky – cena a dostupnost se může během dne měnit podle skladů e‑shopů.

Kde koupit Mojo herefordská kráva?

Nejlevnější nabídku obvykle najdete v e‑shopu kidero.cz, ale doporučujeme porovnat i ostatní obchody v tabulce výše. Kliknutím na „Do obchodu“ se dostanete přímo na nabídku produktu u prodejce.

Je Mojo herefordská kráva skladem?

Dostupnost se liší podle prodejce. V porovnání cen výše vidíte aktuální stav u jednotlivých e‑shopů. Pokud je uvedeno „Skladem“, produkt by měl být dostupný k okamžitému objednání.

Jaký má Mojo herefordská kráva EAN kód?

EAN kód pro Mojo herefordská kráva je 5031923810747. EAN je užitečný pro přesné dohledání stejného produktu napříč obchody.