Porovnejte ceny a ušetřete!

✨ Hračka v centru pozornosti
Mikrotrading

Mikrotrading Traktor nakladač 45 cm, volný chod

5.0
(1 obchod)

Nejnižší cena od:

202 Kč

Porovnáno z:

1 obchodu

Expresní doprava
Ověřený obchod
Vrácení 14 dní

POROVNÁNÍ CEN

Obchod Cena Dostupnost
alza.cz
202 Kč
Skladem
Heureka
Skladem

Informace o produktu Mikrotrading Traktor nakladač 45 cm, volný chod

Auto Mikrotrading Traktor nakladač 45 cm, volný chod:Traktor nakladač Mikrotrading o délce 45 cm je skvělou hračkou pro malé farmáře i stavitele. Volný chod a pohyblivá lžíce umožňují realistickou manipulaci s materiálem a podporují kreativní hru. Robustní plastová konstrukce traktoru nakladače Mikrotrading zajišťuje odolnost při každodenním hraní doma, na zahradě i na pískovišti. Klíčové vlastnosti traktoru nakladače MikrotradingVolný chod se snadným pohybem bez nutnosti baterií, ideální pro malé dětiPohyblivá nakládací lžíce umožňuje nabírání a přemisťování materiáluRealistický design traktoru nakladače podporuje tematickou a tvořivou hruRozvoj motoriky, děti si procvičují koordinaci rukou a pohybOdolná plastová konstrukce traktoru nakladače Mikrotrading je vhodná pro hru doma i venkuDoplněk ke stavebním vozidlům, rozšiřuje herní svět staveništěPraktická síťka na přenášení ...

Produkt Mikrotrading Traktor nakladač 45 cm, volný chod z kategorie autíčka, vláčky a modely si můžete zakoupit v internetovém obchodě alza.cz za cenu 202 Kč.

SROVNÁNÍ VARIANT

Varianta Parametry Cena od
Dostupné variantní parametry v detailu
173 Kč
Do obchodu
Dostupné variantní parametry v detailu
136 Kč
Do obchodu
Dostupné variantní parametry v detailu
189 Kč
Do obchodu
Dostupné variantní parametry v detailu
237 Kč
Do obchodu
Dostupné variantní parametry v detailu
136 Kč
Do obchodu
Dostupné variantní parametry v detailu
178 Kč
Do obchodu

ČASTO KLADENÉ OTÁZKY

K produktu Mikrotrading Traktor nakladač 45 cm, volný chod od značky MIKROTRADING.

Na této stránce najdete rychlé odpovědi k produktu Mikrotrading Traktor nakladač 45 cm, volný chod a také tipy, jak vybírat autíčka, vláčky a modely. Ceny porovnáváme z více e‑shopů a pravidelně je aktualizujeme.

Jaká je cena Mikrotrading Traktor nakladač 45 cm, volný chod?

Aktuálně můžete produkt Mikrotrading Traktor nakladač 45 cm, volný chod koupit již od 202 Kč. Porovnáváme nabídky z 1 obchod, takže si snadno vyberete nejvýhodnější cenu i obchod. Doporučujeme prokliknout detail nabídky – cena a dostupnost se může během dne měnit podle skladů e‑shopů.

Kde koupit Mikrotrading Traktor nakladač 45 cm, volný chod?

Nejlevnější nabídku obvykle najdete v e‑shopu alza.cz, ale doporučujeme porovnat i ostatní obchody v tabulce výše. Kliknutím na „Do obchodu“ se dostanete přímo na nabídku produktu u prodejce.

Je Mikrotrading Traktor nakladač 45 cm, volný chod skladem?

Dostupnost se liší podle prodejce. V porovnání cen výše vidíte aktuální stav u jednotlivých e‑shopů. Pokud je uvedeno „Skladem“, produkt by měl být dostupný k okamžitému objednání.

Jaký má Mikrotrading Traktor nakladač 45 cm, volný chod EAN kód?

EAN kód pro Mikrotrading Traktor nakladač 45 cm, volný chod je 4823037606894. EAN je užitečný pro přesné dohledání stejného produktu napříč obchody.