Porovnejte ceny a ušetřete!

✨ Hračka v centru pozornosti
booklab

Mechanický anděl

5.0
(1 obchod)

Nejnižší cena od:

319 Kč

Porovnáno z:

1 obchodu

Expresní doprava
Ověřený obchod
Vrácení 14 dní

POROVNÁNÍ CEN

Obchod Cena Dostupnost
alza.cz
319 Kč
Skladem
Heureka
Skladem

Informace o produktu Mechanický anděl

Kniha Mechanický anděl:<p>Šestnáctiletá Tessa Grayová se vydává na dlouhou zaoceánskou plavbu, aby ve viktoriánské Anglii našla bratra. V Londýně plném upírů, čarodějů a jiných nadpřirozených bytostí, ji čeká doslova hrůza. Útočiště najde u lovců stínů, kteří jí přislíbí pomoc, pokud jim na oplátku poskytne své tajemné schopnosti. Tessu okouzlí zejména dva nejlepší přátelé: Jem, za jehož pěknou tváří se skrývá temné tajemství, a modrooký Will, který od sebe všechny odhání štiplavými komentáři a nevyzpytatelnými náladami. Tessa pochopí, že si bude muset vybrat, zda zachrání bratra, nebo pomůže novým přátelům zachránit svět, a že láska je to nejnebezpečnější kouzlo ze všech.</p>

Produkt Mechanický anděl z kategorie fantasy, sci fi, horory si můžete zakoupit v internetovém obchodě alza.cz za cenu 319 Kč.

SROVNÁNÍ VARIANT

Varianta Parametry Cena od
Dostupné variantní parametry v detailu
279 Kč
Do obchodu
Dostupné variantní parametry v detailu
279 Kč
Do obchodu
Dostupné variantní parametry v detailu
359 Kč
Do obchodu
Dostupné variantní parametry v detailu
319 Kč
Do obchodu
Dostupné variantní parametry v detailu
319 Kč
Do obchodu
Dostupné variantní parametry v detailu
279 Kč
Do obchodu

ČASTO KLADENÉ OTÁZKY

K produktu Mechanický anděl od značky BOOKLAB.

Na této stránce najdete rychlé odpovědi k produktu Mechanický anděl a také tipy, jak vybírat fantasy, sci fi, horory. Ceny porovnáváme z více e‑shopů a pravidelně je aktualizujeme.

Jaká je cena Mechanický anděl?

Aktuálně můžete produkt Mechanický anděl koupit již od 319 Kč. Porovnáváme nabídky z 1 obchod, takže si snadno vyberete nejvýhodnější cenu i obchod. Doporučujeme prokliknout detail nabídky – cena a dostupnost se může během dne měnit podle skladů e‑shopů.

Kde koupit Mechanický anděl?

Nejlevnější nabídku obvykle najdete v e‑shopu alza.cz, ale doporučujeme porovnat i ostatní obchody v tabulce výše. Kliknutím na „Do obchodu“ se dostanete přímo na nabídku produktu u prodejce.

Je Mechanický anděl skladem?

Dostupnost se liší podle prodejce. V porovnání cen výše vidíte aktuální stav u jednotlivých e‑shopů. Pokud je uvedeno „Skladem“, produkt by měl být dostupný k okamžitému objednání.

Jaký má Mechanický anděl EAN kód?

EAN kód pro Mechanický anděl je 9788027610563. EAN je užitečný pro přesné dohledání stejného produktu napříč obchody.