Porovnejte ceny a ušetřete!

✨ Hračka v centru pozornosti
Maisto

Maisto 1:12 AL Motocykl Yamaha YZ450F

5.0
(1 obchod)

Nejnižší cena od:

420 Kč

Porovnáno z:

1 obchodu

Expresní doprava
Ověřený obchod
Vrácení 14 dní

Parametry produktu

Název hlavní skupiny zboží Burago
Název podskupiny zboži Maisto
Pohlaví Pro kluky
Zařazení motorky/čtyřkolky/kola
Země původu CN

POROVNÁNÍ CEN

Obchod Cena Dostupnost
pompo.cz
420 Kč
Skladem
Heureka
Skladem

Informace o produktu Maisto 1:12 AL Motocykl Yamaha YZ450F

Yamaha YZ450F. Sestavte si svůj motocykl. Motocykl je vyroben z vysoce kvalitního tlakově litého kovu s plastovými díly. Je vybaven autentickými kabely a hadicemi, ovládacím pružinovým odpružením, pohyblivým podstavcem a bočním stojanem. Po dokončení je plně funkční podrobnou replikou. Na předlakované kovové tělo není potřeba žádné lepidlo ani barva. Včetně šroubováku a montážního nástroje. Rozměry balení: 18,5x25,5x5,5cm. Věk: 8+

Produkt Maisto 1:12 AL Motocykl Yamaha YZ450F z kategorie auta, letadla, lodě si můžete zakoupit v internetovém obchodě pompo.cz za cenu 420 Kč.

SROVNÁNÍ VARIANT

Varianta Parametry Cena od
Balení: 1 ks • Měřítko: 1:64
369 Kč
Do obchodu
Balení: 1 ks • Měřítko: 1:64
429 Kč
Do obchodu
Balení: 1 ks • Pohlaví: kluk
235 Kč
Do obchodu
Balení: 1 ks • Pohlaví: kluk
385 Kč
Do obchodu
Balení: 1 ks • Pohlaví: kluk
427 Kč
Do obchodu
Balení: 1 ks • Typ: Sestavené modely
319 Kč
Do obchodu

PODOBNÉ PRODUKTY

ČASTO KLADENÉ OTÁZKY

K produktu Maisto 1:12 AL Motocykl Yamaha YZ450F od značky MAISTO.

Na této stránce najdete rychlé odpovědi k produktu Maisto 1:12 AL Motocykl Yamaha YZ450F a také tipy, jak vybírat auta, letadla, lodě. Ceny porovnáváme z více e‑shopů a pravidelně je aktualizujeme.

Jaká je cena Maisto 1:12 AL Motocykl Yamaha YZ450F?

Aktuálně můžete produkt Maisto 1:12 AL Motocykl Yamaha YZ450F koupit již od 420 Kč. Porovnáváme nabídky z 1 obchod, takže si snadno vyberete nejvýhodnější cenu i obchod. Doporučujeme prokliknout detail nabídky – cena a dostupnost se může během dne měnit podle skladů e‑shopů.

Kde koupit Maisto 1:12 AL Motocykl Yamaha YZ450F?

Nejlevnější nabídku obvykle najdete v e‑shopu pompo.cz, ale doporučujeme porovnat i ostatní obchody v tabulce výše. Kliknutím na „Do obchodu“ se dostanete přímo na nabídku produktu u prodejce.

Je Maisto 1:12 AL Motocykl Yamaha YZ450F skladem?

Dostupnost se liší podle prodejce. V porovnání cen výše vidíte aktuální stav u jednotlivých e‑shopů. Pokud je uvedeno „Skladem“, produkt by měl být dostupný k okamžitému objednání.

Jaký má Maisto 1:12 AL Motocykl Yamaha YZ450F EAN kód?

EAN kód pro Maisto 1:12 AL Motocykl Yamaha YZ450F je 0090159391951. EAN je užitečný pro přesné dohledání stejného produktu napříč obchody.