Porovnejte ceny a ušetřete!

✨ Hračka v centru pozornosti

LEGO úložný box 4 tmavě zelený

5.0
(1 obchod)

Nejnižší cena od:

589 Kč

Porovnáno z:

1 obchodu

Expresní doprava
Ověřený obchod
Vrácení 14 dní

POROVNÁNÍ CEN

Obchod Cena Dostupnost
kidero.cz
589 Kč
Skladem
Heureka
Skladem

Informace o produktu LEGO úložný box 4 tmavě zelený

Stylový a praktický úložný box ve tvaru ikonické kostky LEGO promění uklízení v zábavu. Ideální pro hračky, stavebnice i drobnosti, boxy lze na sebe snadno skládat jako skutečné kostky. Odolný polypropylen, bez BPA, ftalátů a PVC, kompaktní rozměry a tmavě zelená barva pro moderní dětský pokoj.Udělejte z úklidu kreativní hru. Úložný box LEGO ve velikosti 4 studů nabízí dostatek místa pro kostičky, figurky i další drobnosti a zároveň skvěle vypadá. Díky modulárnímu designu lze jednotlivé boxy bezpečně stohovat a vytvářet tak přehledný a zábavný systém uložení.Box je vyroben z kvalitního polypropylenu (PP) a neobsahuje BPA, ftaláty ani PVC, takže je bezpečný pro děti. Tmavě zelené provedení se hodí do dětských pokojů i moderních interiérů a snadno jej sladíte s dalšími barvami a velikostmi.Vzhled LEGO kostky – ikonický design, který baví děti i dospěléStohovatelný systém – boxy se skládají na sebe...

Produkt LEGO úložný box 4 tmavě zelený z kategorie boxy na hračky si můžete zakoupit v internetovém obchodě kidero.cz za cenu 589 Kč.

ČASTO KLADENÉ OTÁZKY

K produktu LEGO úložný box 4 tmavě zelený .

Na této stránce najdete rychlé odpovědi k produktu LEGO úložný box 4 tmavě zelený a také tipy, jak vybírat boxy na hračky. Ceny porovnáváme z více e‑shopů a pravidelně je aktualizujeme.

Jaká je cena LEGO úložný box 4 tmavě zelený?

Aktuálně můžete produkt LEGO úložný box 4 tmavě zelený koupit již od 589 Kč. Porovnáváme nabídky z 1 obchod, takže si snadno vyberete nejvýhodnější cenu i obchod. Doporučujeme prokliknout detail nabídky – cena a dostupnost se může během dne měnit podle skladů e‑shopů.

Kde koupit LEGO úložný box 4 tmavě zelený?

Nejlevnější nabídku obvykle najdete v e‑shopu kidero.cz, ale doporučujeme porovnat i ostatní obchody v tabulce výše. Kliknutím na „Do obchodu“ se dostanete přímo na nabídku produktu u prodejce.

Je LEGO úložný box 4 tmavě zelený skladem?

Dostupnost se liší podle prodejce. V porovnání cen výše vidíte aktuální stav u jednotlivých e‑shopů. Pokud je uvedeno „Skladem“, produkt by měl být dostupný k okamžitému objednání.

Jaký má LEGO úložný box 4 tmavě zelený EAN kód?

EAN kód pro LEGO úložný box 4 tmavě zelený je 5706773400348. EAN je užitečný pro přesné dohledání stejného produktu napříč obchody.