Porovnejte ceny a ušetřete!

✨ Hračka v centru pozornosti
RAABE

Léčebná rehabilitace v ortopedii a revmatologii

5.0
(1 obchod)

Nejnižší cena od:

429 Kč

Porovnáno z:

1 obchodu

Expresní doprava
Ověřený obchod
Vrácení 14 dní

Parametry produktu

Žánr zdraví, hubnutí a sport
Počet stran knihy
Datum uvedení naučná literatura
Autoři výživa a zdravý životní styl
Vydání 150

POROVNÁNÍ CEN

Obchod Cena Dostupnost
pompo.cz
429 Kč
Skladem
Heureka
Skladem

Informace o produktu Léčebná rehabilitace v ortopedii a revmatologii

Pátý díl z ediční řady Rehabilitační a fyzikální terapie s názvem Léčebná rehabilitace v ortopedii a revmatologii se věnuje vybraným problémům, které souvisí s rehabilitační a fyzikální terapií. Obsah: 1.Skoliózy z pohledu rehabilitačního lékaře 2.TEP kyčelního a kolenního kloubu 3.Fyzioterapie po plastice předního zkříženého vazu 4.Fyzioterapie po zlomeninách proximálního femuru 5.Bechtěrevova choroba, Revmatoidní artritida a Dna Ediční řada Rehabilitační a fyzikální terapie přináší komplexní přehled problematiky rehabilitační medicíny. Je určena nejen pro rehabilitační pracovníky, fyzioterapeuty, ale také pro lékaře dalších odborností, včetně všeobecných praktických lékařů. Kvalitu informací garantuje vysoce odborný autorský kolektiv. Osmidílná řada čítá téměř celkově 1500 stran a pokrývá celou šíři problematiky.

Produkt Léčebná rehabilitace v ortopedii a revmatologii z kategorie super hračky si můžete zakoupit v internetovém obchodě pompo.cz za cenu 429 Kč.

SROVNÁNÍ VARIANT

Varianta Parametry Cena od
Žánr: dětská literatura • Počet stran: knihy
116 Kč
Do obchodu
Žánr: dětská literatura • Počet stran: knihy
110 Kč
Do obchodu
Žánr: dětská literatura • Počet stran: knihy
265 Kč
Do obchodu
Žánr: dětská literatura • Počet stran: knihy
89 Kč
Do obchodu
Žánr: dětská literatura • Počet stran: knihy
250 Kč
Do obchodu
Žánr: dětská literatura • Počet stran: knihy
115 Kč
Do obchodu

ČASTO KLADENÉ OTÁZKY

K produktu Léčebná rehabilitace v ortopedii a revmatologii od značky RAABE.

Na této stránce najdete rychlé odpovědi k produktu Léčebná rehabilitace v ortopedii a revmatologii a také tipy, jak vybírat super hračky. Ceny porovnáváme z více e‑shopů a pravidelně je aktualizujeme.

Jaká je cena Léčebná rehabilitace v ortopedii a revmatologii?

Aktuálně můžete produkt Léčebná rehabilitace v ortopedii a revmatologii koupit již od 429 Kč. Porovnáváme nabídky z 1 obchod, takže si snadno vyberete nejvýhodnější cenu i obchod. Doporučujeme prokliknout detail nabídky – cena a dostupnost se může během dne měnit podle skladů e‑shopů.

Kde koupit Léčebná rehabilitace v ortopedii a revmatologii?

Nejlevnější nabídku obvykle najdete v e‑shopu pompo.cz, ale doporučujeme porovnat i ostatní obchody v tabulce výše. Kliknutím na „Do obchodu“ se dostanete přímo na nabídku produktu u prodejce.

Je Léčebná rehabilitace v ortopedii a revmatologii skladem?

Dostupnost se liší podle prodejce. V porovnání cen výše vidíte aktuální stav u jednotlivých e‑shopů. Pokud je uvedeno „Skladem“, produkt by měl být dostupný k okamžitému objednání.

Jaký má Léčebná rehabilitace v ortopedii a revmatologii EAN kód?

EAN kód pro Léčebná rehabilitace v ortopedii a revmatologii je 9788074964978. EAN je užitečný pro přesné dohledání stejného produktu napříč obchody.