Porovnejte ceny a ušetřete!

✨ Hračka v centru pozornosti
Lamps

Lamps dino Mlýnek na vodu saurus

5.0
(2 obchody)

Nejnižší cena od:

199 Kč

Porovnáno z:

2 obchodů

Expresní doprava
Ověřený obchod
Vrácení 14 dní

Parametry produktu

Věk pro nejmenší

POROVNÁNÍ CEN

Obchod Cena Dostupnost
mrakyhracek.cz
199 Kč
Skladem
kidero.cz
209 Kč
Skladem
Heureka
Skladem

Informace o produktu Lamps dino Mlýnek na vodu saurus

Mlýnek na vodu dinosaurus Plastový mlýnek na vodu ve tvaru dinosaura. Lze za pomocí přísavek připevnit na stěnu. Velikost dinosaura cca 15 x 24 x 8 cm Rozměry balení cca 21,5 x 27,5 x 11 cm Věk 18m+

Produkt Lamps dino Mlýnek na vodu saurus z kategorie hračky do vody si můžete zakoupit v internetovém obchodě mrakyhracek.cz za cenu 199 Kč.

SROVNÁNÍ VARIANT

Varianta Parametry Cena od
Dostupné variantní parametry v detailu
98 Kč
Do obchodu
Dostupné variantní parametry v detailu
82 Kč
Do obchodu
Dostupné variantní parametry v detailu
165 Kč
Do obchodu
Dostupné variantní parametry v detailu
47 Kč
Do obchodu
Dostupné variantní parametry v detailu
47 Kč
Do obchodu
Dostupné variantní parametry v detailu
148 Kč
Do obchodu

PODOBNÉ PRODUKTY

ČASTO KLADENÉ OTÁZKY

K produktu Lamps dino Mlýnek na vodu saurus od značky LAMPS.

Na této stránce najdete rychlé odpovědi k produktu Lamps dino Mlýnek na vodu saurus a také tipy, jak vybírat hračky do vody. Ceny porovnáváme z více e‑shopů a pravidelně je aktualizujeme.

Jaká je cena Lamps dino Mlýnek na vodu saurus?

Aktuálně můžete produkt Lamps dino Mlýnek na vodu saurus koupit již od 199 Kč. Porovnáváme nabídky z 2 obchody, takže si snadno vyberete nejvýhodnější cenu i obchod. Doporučujeme prokliknout detail nabídky – cena a dostupnost se může během dne měnit podle skladů e‑shopů.

Kde koupit Lamps dino Mlýnek na vodu saurus?

Nejlevnější nabídku obvykle najdete v e‑shopu mrakyhracek.cz, ale doporučujeme porovnat i ostatní obchody v tabulce výše. Kliknutím na „Do obchodu“ se dostanete přímo na nabídku produktu u prodejce.

Je Lamps dino Mlýnek na vodu saurus skladem?

Dostupnost se liší podle prodejce. V porovnání cen výše vidíte aktuální stav u jednotlivých e‑shopů. Pokud je uvedeno „Skladem“, produkt by měl být dostupný k okamžitému objednání.

Jaký má Lamps dino Mlýnek na vodu saurus EAN kód?

EAN kód pro Lamps dino Mlýnek na vodu saurus je 8592386111668. EAN je užitečný pro přesné dohledání stejného produktu napříč obchody.