Porovnejte ceny a ušetřete!

✨ Hračka v centru pozornosti
TORO

Láhev s patentním uzávěrem 260 ml na domácí vaječňák

5.0
(1 obchod)

Nejnižší cena od:

59 Kč

Porovnáno z:

1 obchodu

Expresní doprava
Ověřený obchod
Vrácení 14 dní

POROVNÁNÍ CEN

Obchod Cena Dostupnost
kidero.cz
59 Kč
Skladem
Heureka
Skladem

Informace o produktu Láhev s patentním uzávěrem 260 ml na domácí vaječňák

Stylová skleněná láhev s praktickým patentním uzávěrem o objemu 260 ml je ideální pro domácí vaječňák, likéry, sirupy i dárkové balení. Těsnící uzávěr chrání obsah před vyprcháním a zajišťuje delší čerstvost, zatímco kompaktní objem 260 ml je perfektní pro menší porce a snadné skladování.Dodajte svým domácím nápojům reprezentativní vzhled. Tato láhev s kvalitním patentním uzávěrem pevně těsní, brání protékání a zachovává aroma i chuť. Skvěle se hodí pro domácí vaječňák, krémové likéry, ovocné šťávy či sirupy a je výbornou volbou pro dárkové balení.Díky skleněnému provedení je láhev hygienická, snadno se čistí a nepřejímá pachy. Kompaktní velikost 260 ml se vejde do lednice i menších polic, takže ji můžete mít vždy po ruce.Praktické uzavírání: patentní (páčkový) uzávěr s těsněním pro bezpečné uchování obsahuUniverzální použití: vaječňák, likéry, sirupy, šťávy,...

Produkt Láhev s patentním uzávěrem 260 ml na domácí vaječňák z kategorie láhve na pití si můžete zakoupit v internetovém obchodě kidero.cz za cenu 59 Kč.

SROVNÁNÍ VARIANT

Varianta Parametry Cena od
Dostupné variantní parametry v detailu
159 Kč
Do obchodu
Dostupné variantní parametry v detailu
59 Kč
Do obchodu
Dostupné variantní parametry v detailu
49 Kč
Do obchodu
Dostupné variantní parametry v detailu
89 Kč
Do obchodu
Dostupné variantní parametry v detailu
229 Kč
Do obchodu
Dostupné variantní parametry v detailu
169 Kč
Do obchodu

ČASTO KLADENÉ OTÁZKY

K produktu Láhev s patentním uzávěrem 260 ml na domácí vaječňák od značky TORO.

Na této stránce najdete rychlé odpovědi k produktu Láhev s patentním uzávěrem 260 ml na domácí vaječňák a také tipy, jak vybírat láhve na pití. Ceny porovnáváme z více e‑shopů a pravidelně je aktualizujeme.

Jaká je cena Láhev s patentním uzávěrem 260 ml na domácí vaječňák?

Aktuálně můžete produkt Láhev s patentním uzávěrem 260 ml na domácí vaječňák koupit již od 59 Kč. Porovnáváme nabídky z 1 obchod, takže si snadno vyberete nejvýhodnější cenu i obchod. Doporučujeme prokliknout detail nabídky – cena a dostupnost se může během dne měnit podle skladů e‑shopů.

Kde koupit Láhev s patentním uzávěrem 260 ml na domácí vaječňák?

Nejlevnější nabídku obvykle najdete v e‑shopu kidero.cz, ale doporučujeme porovnat i ostatní obchody v tabulce výše. Kliknutím na „Do obchodu“ se dostanete přímo na nabídku produktu u prodejce.

Je Láhev s patentním uzávěrem 260 ml na domácí vaječňák skladem?

Dostupnost se liší podle prodejce. V porovnání cen výše vidíte aktuální stav u jednotlivých e‑shopů. Pokud je uvedeno „Skladem“, produkt by měl být dostupný k okamžitému objednání.

Jaký má Láhev s patentním uzávěrem 260 ml na domácí vaječňák EAN kód?

EAN kód pro Láhev s patentním uzávěrem 260 ml na domácí vaječňák je 8591177115113. EAN je užitečný pro přesné dohledání stejného produktu napříč obchody.