Porovnejte ceny a ušetřete!

✨ Hračka v centru pozornosti
Kurgo

Kurgo Ochranný potah na ochranu dveří Car Door Guard, 2 ks

5.0
(1 obchod)

Nejnižší cena od:

799 Kč

Porovnáno z:

1 obchodu

Expresní doprava
Ověřený obchod
Vrácení 14 dní

POROVNÁNÍ CEN

Obchod Cena Dostupnost
mrakyhracek.cz
799 Kč
Skladem
Heureka
Skladem

Informace o produktu Kurgo Ochranný potah na ochranu dveří Car Door Guard, 2 ks

Miluje váš pes při výletech autem „vítr v chlupech“? A stojí při tom na dveřích auta? Ano? Tak pokud máte vy rádi čistý interiér vozu, nesmí ve vaší výbavě chybět ochranné kryty dveří Kurgo. Již se nebudete muset obávat, že špinavé tlapky a ostré drápky vašeho slintajícího kamaráda zašpiní (nebo dokonce poškodí) dveře vozu. Kryty se snadno instalují pomocí plastových zarážek, které se vloží mezi okno a dveřní panel. Větší stabilitu zajistíte použitím přiložených suchých zipů. Výška krytů je 45 cm, šířka je nastavitelná na 58 - 71 cm. Vodotěsný materiál odolný vůči skvrnám Nastavitelná velikost 3 síťované kapsy na nezbytnosti Univerzální velikost vhodná pro většinu vozidel (nedoporučuje se pro vozy BMW, vozidla s okny s automatickou aretací nebo fólií tónovaná okna) Snadná údržba Pokud jezdíte s otevřeným okýnkem, doporučujeme: Zajistit kryty použitím přiložených suchých zipů Zatížit...

Produkt Kurgo Ochranný potah na ochranu dveří Car Door Guard, 2 ks z kategorie ostatní pomůcky pro psy si můžete zakoupit v internetovém obchodě mrakyhracek.cz za cenu 799 Kč.

PODOBNÉ PRODUKTY

ČASTO KLADENÉ OTÁZKY

K produktu Kurgo Ochranný potah na ochranu dveří Car Door Guard, 2 ks od značky KURGO.

Na této stránce najdete rychlé odpovědi k produktu Kurgo Ochranný potah na ochranu dveří Car Door Guard, 2 ks a také tipy, jak vybírat ostatní pomůcky pro psy. Ceny porovnáváme z více e‑shopů a pravidelně je aktualizujeme.

Jaká je cena Kurgo Ochranný potah na ochranu dveří Car Door Guard, 2 ks?

Aktuálně můžete produkt Kurgo Ochranný potah na ochranu dveří Car Door Guard, 2 ks koupit již od 799 Kč. Porovnáváme nabídky z 1 obchod, takže si snadno vyberete nejvýhodnější cenu i obchod. Doporučujeme prokliknout detail nabídky – cena a dostupnost se může během dne měnit podle skladů e‑shopů.

Kde koupit Kurgo Ochranný potah na ochranu dveří Car Door Guard, 2 ks?

Nejlevnější nabídku obvykle najdete v e‑shopu mrakyhracek.cz, ale doporučujeme porovnat i ostatní obchody v tabulce výše. Kliknutím na „Do obchodu“ se dostanete přímo na nabídku produktu u prodejce.

Je Kurgo Ochranný potah na ochranu dveří Car Door Guard, 2 ks skladem?

Dostupnost se liší podle prodejce. V porovnání cen výše vidíte aktuální stav u jednotlivých e‑shopů. Pokud je uvedeno „Skladem“, produkt by měl být dostupný k okamžitému objednání.

Jaký má Kurgo Ochranný potah na ochranu dveří Car Door Guard, 2 ks EAN kód?

EAN kód pro Kurgo Ochranný potah na ochranu dveří Car Door Guard, 2 ks je 0813146011584. EAN je užitečný pro přesné dohledání stejného produktu napříč obchody.