Porovnejte ceny a ušetřete!

✨ Hračka v centru pozornosti
MediaRey

Královna všech

5.0
(1 obchod)

Nejnižší cena od:

375 Kč

Porovnáno z:

1 obchodu

Expresní doprava
Ověřený obchod
Vrácení 14 dní

Parametry produktu

Žánr knihy
Počet stran beletrie
Datum uvedení politici
Autoři Biografie a autobiografie
Vydání 224

POROVNÁNÍ CEN

Obchod Cena Dostupnost
pompo.cz
375 Kč
Skladem
Heureka
Skladem

Informace o produktu Královna všech

Alžběta II., její rodina, dynastie a Firma: Současnost a budoucnost rodu Windsorů Britská královna Alžběta II. zemřela 8. září 2022. Odešla v úctyhodném věku 96 let, jen několik měsíců poté, co v červnu oslavila v roce 2022 své platinové jubileum, sedmdesát let na trůně. Její příběh je bez nadsázky příběhem století. Britská panovnice desítky let budila všeobecný respekt, úctu a sympatie – a to i v zemích, které se samy dávno monarchie zbavily. Když zemřela, jako by se celý svět na chvíli zastavil. Královna Alžběta, její manžel princ Philip, jejich syn princ Charles a jeho manželky Diana a Camilla, princové William a Harry a jejich manželky Catherine a Meghan…Poutají pozornost, zvedají čtenost i sledovanost, točí se o nich filmy, dokumenty i seriály, vznikají o nich divadelní hry. Proč se vlastně těšila královna Alžběta II. takovému všeobecnému respektu a popularitě? Jaký je její odkaz v současném světě?...

Produkt Královna všech z kategorie knihy si můžete zakoupit v internetovém obchodě pompo.cz za cenu 375 Kč.

SROVNÁNÍ VARIANT

Varianta Parametry Cena od
Žánr: knihy • Počet stran: odborná a technická literatura
748 Kč
Do obchodu
Žánr: knihy • Počet stran: historické osobnosti
408 Kč
Do obchodu
Žánr: umění a architektura • Počet stran: knihy
350 Kč
Do obchodu

ČASTO KLADENÉ OTÁZKY

K produktu Královna všech od značky MEDIAREY.

Na této stránce najdete rychlé odpovědi k produktu Královna všech a také tipy, jak vybírat knihy. Ceny porovnáváme z více e‑shopů a pravidelně je aktualizujeme.

Jaká je cena Královna všech?

Aktuálně můžete produkt Královna všech koupit již od 375 Kč. Porovnáváme nabídky z 1 obchod, takže si snadno vyberete nejvýhodnější cenu i obchod. Doporučujeme prokliknout detail nabídky – cena a dostupnost se může během dne měnit podle skladů e‑shopů.

Kde koupit Královna všech?

Nejlevnější nabídku obvykle najdete v e‑shopu pompo.cz, ale doporučujeme porovnat i ostatní obchody v tabulce výše. Kliknutím na „Do obchodu“ se dostanete přímo na nabídku produktu u prodejce.

Je Královna všech skladem?

Dostupnost se liší podle prodejce. V porovnání cen výše vidíte aktuální stav u jednotlivých e‑shopů. Pokud je uvedeno „Skladem“, produkt by měl být dostupný k okamžitému objednání.

Jaký má Královna všech EAN kód?

EAN kód pro Královna všech je 9788090840591. EAN je užitečný pro přesné dohledání stejného produktu napříč obchody.

Jaké knihy by měl člověk přečíst?

Výběr knih, které by měl člověk přečíst, závisí na jeho zájmech, životní fázi a cílech. Existují však některé klasické a obecně uznávané tituly, které obohacují čtenáře nejen po stránce znalostí, ale i osobního rozvoje. Doporučuje se kombinovat různorodé žánry a témata, například:

  • literaturu klasickou i moderní, která rozvíjí empatii a porozumění lidskému chování,
  • odborné knihy či populárně-naučnou literaturu, které rozšiřují obzory v konkrétních oblastech,
  • biografie významných osobností, jež inspirují a ukazují různé životní cesty,
  • filozofické a motivační texty, které pomáhají zamyslet se nad hodnotami a smyslem života.

Důležité je také vybrat si knihy, které čtenáři přinesou radost a motivaci k dalšímu čtení. Na našem e-shopu Hamleys.cz najdete široký výběr knih pro všechny věkové kategorie a zájmy, což usnadní najít tu pravou knihu právě pro vás nebo vaše blízké.

Jaké jsou nejoblíbenější knihy?

Mezi nejoblíbenější knihy v našem sortimentu patří především tituly, které oslovují různé věkové skupiny a zájmy dětí i dospělých. V dětské kategorii jsou často vyhledávané klasické pohádky, interaktivní leporela, naučné knihy s obrázky a populární série jako jsou například příběhy o zvířátkách nebo oblíbených animovaných postavičkách.

U starších čtenářů a dospělých jsou oblíbené bestsellery, literární klasika a knihy zaměřené na osobní rozvoj či hobby. Pro lepší orientaci v nabídce doporučujeme využít filtry podle věku, žánru nebo doporučení podle hodnocení zákazníků. Níže uvádíme příklady žánrů a typů knih, které jsou mezi zákazníky nejvyhledávanější:

  • Dětské pohádky a leporela
  • Vzdělávací a naučné knihy
  • Knižní série pro mladší čtenáře
  • Romány a bestsellery pro dospělé
  • Hobby a naučná literatura

Která kniha je na světě nejčtenější?

Nejčtenější knihou na světě je tradičně považována Bible, která byla přeložena do stovek jazyků a miliony lidí ji denně čtou nebo studují. Její rozsáhlé šíření a význam v náboženském, kulturním i historickém kontextu ji činí unikátní mezi literárními díly. Kromě Bible jsou mezi nejčtenější knihy také různé klasiky světové literatury, například „Malý princ“ od Antoina de Saint-Exupéryho nebo díla Williama Shakespeara, která jsou často studována ve školách po celém světě.

Je však důležité si uvědomit, že přesné určení nejčtenější knihy je obtížné, protože neexistuje jednotný způsob, jak měřit četnost čtení. Některé knihy se prodávají v milionech výtisků, jiné jsou půjčovány v knihovnách, a mnoho děl je dostupných v digitální podobě. Pro lepší představu o nejčtenějších titulech lze sledovat:

  • Celosvětové prodeje knih
  • Statistiky půjčování z knihoven
  • Počet překladů do různých jazyků
  • Digitální stahování a čtení e-knih

Tato data mohou pomoci odhadnout, které knihy mají největší dosah a popularitu mezi čtenáři různých generací a kultur.

Jaká je nejznámější kniha?

Nejznámější kniha na světě je často považována za Bibli, která je jedním z nejrozšířenějších a nejpřekládanějších textů v historii lidstva. Bible má obrovský kulturní, náboženský a historický význam a její vliv sahá do různých oblastí života a umění.

Kromě Bible existuje mnoho dalších knih, které jsou velmi známé a významné v různých žánrech a kulturách. Mezi tyto knihy patří například:

  • Malý princ od Antoine de Saint-Exupéryho – oblíbená dětská kniha s hlubokým poselstvím.
  • Harry Potter od J.K. Rowlingové – série, která získala celosvětovou popularitu.
  • Pýcha a předsudek od Jane Austenové – klasický román, který je často citován a studován.

Výběr nejznámější knihy však závisí na kontextu, kulturním prostředí a osobních preferencích čtenářů.