Porovnejte ceny a ušetřete!

✨ Hračka v centru pozornosti
TREFL KSIĄŻECZKI

Koci Domek Gabi Kociastyczny alfabet

5.0
(1 obchod)

Nejnižší cena od:

149 Kč

Porovnáno z:

1 obchodu

Expresní doprava
Ověřený obchod
Vrácení 14 dní

POROVNÁNÍ CEN

Obchod Cena Dostupnost
kidero.cz
149 Kč
Skladem
Heureka
Skladem

Informace o produktu Koci Domek Gabi Kociastyczny alfabet

Zábavné učení abecedy s Gábi a jejími kočičími kamarády: děti si hravou formou procvičí rozpoznávání písmen, čtení i psaní a zároveň rozvíjejí jemnou motoriku a zručnost při aktivitách od A do Z.Vydejte se za Gábi do jejího kouzelného domku a objevujte písmenka abecedy společně s tou nejkočičtější partou. Materiál je zaměřený na postupné poznávání a procvičování písmen, aby se děti učily přirozeně, s radostí a v tempu, které jim vyhovuje.Díky aktivitám, které podporují psaní a práci rukou, si děti nejen upevní znalost abecedy, ale také posílí dovednosti důležité pro školu.Pomáhá rozvíjet:poznávání písmen (A–Z)čtení a psaní – základní dovednostijemnou motoriku a koordinaci rukyzručnost při plnění úkolůSpecifikaceTémaAbeceda, písmena, předčtenářská gramotnostZnačka / licenceKouzelný domek Gábi (Gabby's Dollhouse)JazykPolština

Produkt Koci Domek Gabi Kociastyczny alfabet z kategorie cizojazyčné knihy si můžete zakoupit v internetovém obchodě kidero.cz za cenu 149 Kč.

ČASTO KLADENÉ OTÁZKY

K produktu Koci Domek Gabi Kociastyczny alfabet od značky TREFL KSIĄŻECZKI.

Na této stránce najdete rychlé odpovědi k produktu Koci Domek Gabi Kociastyczny alfabet a také tipy, jak vybírat cizojazyčné knihy. Ceny porovnáváme z více e‑shopů a pravidelně je aktualizujeme.

Jaká je cena Koci Domek Gabi Kociastyczny alfabet?

Aktuálně můžete produkt Koci Domek Gabi Kociastyczny alfabet koupit již od 149 Kč. Porovnáváme nabídky z 1 obchod, takže si snadno vyberete nejvýhodnější cenu i obchod. Doporučujeme prokliknout detail nabídky – cena a dostupnost se může během dne měnit podle skladů e‑shopů.

Kde koupit Koci Domek Gabi Kociastyczny alfabet?

Nejlevnější nabídku obvykle najdete v e‑shopu kidero.cz, ale doporučujeme porovnat i ostatní obchody v tabulce výše. Kliknutím na „Do obchodu“ se dostanete přímo na nabídku produktu u prodejce.

Je Koci Domek Gabi Kociastyczny alfabet skladem?

Dostupnost se liší podle prodejce. V porovnání cen výše vidíte aktuální stav u jednotlivých e‑shopů. Pokud je uvedeno „Skladem“, produkt by měl být dostupný k okamžitému objednání.

Jaký má Koci Domek Gabi Kociastyczny alfabet EAN kód?

EAN kód pro Koci Domek Gabi Kociastyczny alfabet je 9788367797221. EAN je užitečný pro přesné dohledání stejného produktu napříč obchody.