Porovnejte ceny a ušetřete!

✨ Hračka v centru pozornosti
Madej

Kempingové auto kamper pro děti 28 cm se světlem a zvukem

5.0
(1 obchod)

Nejnižší cena od:

259 Kč

Porovnáno z:

1 obchodu

Expresní doprava
Ověřený obchod
Vrácení 14 dní

POROVNÁNÍ CEN

Obchod Cena Dostupnost
kidero.cz
259 Kč
Skladem
Heureka
Skladem

Informace o produktu Kempingové auto kamper pro děti 28 cm se světlem a zvukem

Kempingové auto (kamper) o délce 28 cm přináší dětem zábavnou hru na cestování díky světelným a zvukovým efektům a napájení na baterie. Skvěle podpoří fantazii při hraní na dovolenou, kempování i dobrodružné výpravy doma i venku.Vyrazte s dětmi na vlastní „roadtrip“ – obytný vůz kamper je ideální hračka pro malé milovníky aut a cestování. Díky realistickým efektům je hraní živější a děti si snadno vytvoří své scénáře: zastávka v kempu, výlet k jezeru nebo dlouhá cesta za dobrodružstvím.Model je navržen tak, aby zaujal na první pohled a zároveň se pohodlně držel i menším dětem. Hodí se na samostatné hraní, do sbírky autíček i jako doplněk k dalším herním setům.Hlavní výhody:Světelné a zvukové efekty pro dynamičtější hruNapájení na baterie – více zábavy než u běžných modelůVelikost 28 cm – dobře viditelné detaily a snadná manipulaceIdeální pro hry na cestování, dovolenou a kempováníSpecifikaceEAN5903631492174TypDětské...

Produkt Kempingové auto kamper pro děti 28 cm se světlem a zvukem z kategorie si můžete zakoupit v internetovém obchodě kidero.cz za cenu 259 Kč.

ČASTO KLADENÉ OTÁZKY

K produktu Kempingové auto kamper pro děti 28 cm se světlem a zvukem od značky MADEJ.

Na této stránce najdete rychlé odpovědi k produktu Kempingové auto kamper pro děti 28 cm se světlem a zvukem a také tipy, jak vybírat produkty. Ceny porovnáváme z více e‑shopů a pravidelně je aktualizujeme.

Jaká je cena Kempingové auto kamper pro děti 28 cm se světlem a zvukem?

Aktuálně můžete produkt Kempingové auto kamper pro děti 28 cm se světlem a zvukem koupit již od 259 Kč. Porovnáváme nabídky z 1 obchod, takže si snadno vyberete nejvýhodnější cenu i obchod. Doporučujeme prokliknout detail nabídky – cena a dostupnost se může během dne měnit podle skladů e‑shopů.

Kde koupit Kempingové auto kamper pro děti 28 cm se světlem a zvukem?

Nejlevnější nabídku obvykle najdete v e‑shopu kidero.cz, ale doporučujeme porovnat i ostatní obchody v tabulce výše. Kliknutím na „Do obchodu“ se dostanete přímo na nabídku produktu u prodejce.

Je Kempingové auto kamper pro děti 28 cm se světlem a zvukem skladem?

Dostupnost se liší podle prodejce. V porovnání cen výše vidíte aktuální stav u jednotlivých e‑shopů. Pokud je uvedeno „Skladem“, produkt by měl být dostupný k okamžitému objednání.

Jaký má Kempingové auto kamper pro děti 28 cm se světlem a zvukem EAN kód?

EAN kód pro Kempingové auto kamper pro děti 28 cm se světlem a zvukem je 5903631492174. EAN je užitečný pro přesné dohledání stejného produktu napříč obchody.