Porovnejte ceny a ušetřete!

✨ Hračka v centru pozornosti
JOY IT

JOY-IT Case Acryl Fan pro Raspberry Pi 3A+

5.0
(1 obchod)

Nejnižší cena od:

119 Kč

Porovnáno z:

1 obchodu

Expresní doprava
Ověřený obchod
Vrácení 14 dní

POROVNÁNÍ CEN

Obchod Cena Dostupnost
alza.cz
119 Kč
Skladem
Heureka
Skladem

Informace o produktu JOY-IT Case Acryl Fan pro Raspberry Pi 3A+

Pouzdro na minipočítač JOY-IT Case Acryl Fan pro Raspberry Pi 3A+: Klíčové vlastnosti akrylátového pouzdra na minipočítač JOY-IT Case Acryl Fan pro Raspberry Pi 3A+Pouzdro slouží k ochraně minipočítače Raspberry Pi 3A+Vyrobeno je z velmi kvalitního akryluVíčko disponuje pantemSoučástí pouzdra JOY-IT Case Acryl Fan jsou průřezy pro GPIO port, CSI kameru a DSI displayRozměry:7,5 × 6,7 × 2,9 cmHmotnost: 46 g

Produkt JOY-IT Case Acryl Fan pro Raspberry Pi 3A+ z kategorie příslušenství si můžete zakoupit v internetovém obchodě alza.cz za cenu 119 Kč.

SROVNÁNÍ VARIANT

Varianta Parametry Cena od
Dostupné variantní parametry v detailu
1 490 Kč
Do obchodu
Dostupné variantní parametry v detailu
299 Kč
Do obchodu
Dostupné variantní parametry v detailu
209 Kč
Do obchodu
Dostupné variantní parametry v detailu
499 Kč
Do obchodu
Dostupné variantní parametry v detailu
269 Kč
Do obchodu
Dostupné variantní parametry v detailu
349 Kč
Do obchodu

PODOBNÉ PRODUKTY

ČASTO KLADENÉ OTÁZKY

K produktu JOY-IT Case Acryl Fan pro Raspberry Pi 3A+ od značky JOY IT.

Na této stránce najdete rychlé odpovědi k produktu JOY-IT Case Acryl Fan pro Raspberry Pi 3A+ a také tipy, jak vybírat příslušenství. Ceny porovnáváme z více e‑shopů a pravidelně je aktualizujeme.

Jaká je cena JOY-IT Case Acryl Fan pro Raspberry Pi 3A+?

Aktuálně můžete produkt JOY-IT Case Acryl Fan pro Raspberry Pi 3A+ koupit již od 119 Kč. Porovnáváme nabídky z 1 obchod, takže si snadno vyberete nejvýhodnější cenu i obchod. Doporučujeme prokliknout detail nabídky – cena a dostupnost se může během dne měnit podle skladů e‑shopů.

Kde koupit JOY-IT Case Acryl Fan pro Raspberry Pi 3A+?

Nejlevnější nabídku obvykle najdete v e‑shopu alza.cz, ale doporučujeme porovnat i ostatní obchody v tabulce výše. Kliknutím na „Do obchodu“ se dostanete přímo na nabídku produktu u prodejce.

Je JOY-IT Case Acryl Fan pro Raspberry Pi 3A+ skladem?

Dostupnost se liší podle prodejce. V porovnání cen výše vidíte aktuální stav u jednotlivých e‑shopů. Pokud je uvedeno „Skladem“, produkt by měl být dostupný k okamžitému objednání.

Jaký má JOY-IT Case Acryl Fan pro Raspberry Pi 3A+ EAN kód?

EAN kód pro JOY-IT Case Acryl Fan pro Raspberry Pi 3A+ je 4250236810850. EAN je užitečný pro přesné dohledání stejného produktu napříč obchody.