Porovnejte ceny a ušetřete!

✨ Hračka v centru pozornosti
ALBATROS

Harry Potter a Kámen mudrců

5.0
(1 obchod)

Nejnižší cena od:

299 Kč

Porovnáno z:

1 obchodu

Expresní doprava
Ověřený obchod
Vrácení 14 dní

POROVNÁNÍ CEN

Obchod Cena Dostupnost
alza.cz
299 Kč
Skladem
Heureka
Skladem

Informace o produktu Harry Potter a Kámen mudrců

Kniha Harry Potter a Kámen mudrců:Oslavte čtvrtstoletí magie! První díl slavné fantasy ságy s obálkou od Ilony Polanski.Až do svých jedenáctých narozenin si o sobě Harry myslel, že je jen obyčejný chlapec. Pak ale dostal soví poštou přijímací dopis z prestižní soukromé Školy čar a kouzel v Bradavicích a jeho život se rázem proměnil. Oslavte 25. výročí vydání prvního dílu milované kouzelnické série! V knize, jejíž obálku ilustrovala spoluzakladatelka ilustrátorského studia Tomski & Polanski, se magie světa J.K. Rowlingové ukazuje v těch nejúžasnějších barvách… J. K. RowlingJ. K. Rowlingová je autorkou série knih o Harrym Potterovi, která vycházela v letech 1997–2007. Knihy vyšly ve dvou stovkách zemí, přeloženy byly do desítek jazyků. Na základě série vzniklo několik úspěšných velkofilmů. Spisovatelka je nositelkou mnoha ocenění včetně Řádu Britského impéria, který jí udělila...

Produkt Harry Potter a Kámen mudrců z kategorie fantasy si můžete zakoupit v internetovém obchodě alza.cz za cenu 299 Kč.

SROVNÁNÍ VARIANT

Varianta Parametry Cena od
Dostupné variantní parametry v detailu
249 Kč
Do obchodu
Dostupné variantní parametry v detailu
239 Kč
Do obchodu
Dostupné variantní parametry v detailu
239 Kč
Do obchodu

ČASTO KLADENÉ OTÁZKY

K produktu Harry Potter a Kámen mudrců od značky ALBATROS.

Na této stránce najdete rychlé odpovědi k produktu Harry Potter a Kámen mudrců a také tipy, jak vybírat fantasy. Ceny porovnáváme z více e‑shopů a pravidelně je aktualizujeme.

Jaká je cena Harry Potter a Kámen mudrců?

Aktuálně můžete produkt Harry Potter a Kámen mudrců koupit již od 299 Kč. Porovnáváme nabídky z 1 obchod, takže si snadno vyberete nejvýhodnější cenu i obchod. Doporučujeme prokliknout detail nabídky – cena a dostupnost se může během dne měnit podle skladů e‑shopů.

Kde koupit Harry Potter a Kámen mudrců?

Nejlevnější nabídku obvykle najdete v e‑shopu alza.cz, ale doporučujeme porovnat i ostatní obchody v tabulce výše. Kliknutím na „Do obchodu“ se dostanete přímo na nabídku produktu u prodejce.

Je Harry Potter a Kámen mudrců skladem?

Dostupnost se liší podle prodejce. V porovnání cen výše vidíte aktuální stav u jednotlivých e‑shopů. Pokud je uvedeno „Skladem“, produkt by měl být dostupný k okamžitému objednání.

Jaký má Harry Potter a Kámen mudrců EAN kód?

EAN kód pro Harry Potter a Kámen mudrců je 9788000077697. EAN je užitečný pro přesné dohledání stejného produktu napříč obchody.