Porovnejte ceny a ušetřete!

✨ Hračka v centru pozornosti
Doudou et Compagnie Paris

DouDou et Compagnie Koala muchláček s klipem na dudlík 20 cm

5.0
(2 obchody)

Nejnižší cena od:

499 Kč

Porovnáno z:

2 obchodů

Expresní doprava
Ověřený obchod
Vrácení 14 dní

POROVNÁNÍ CEN

Obchod Cena Dostupnost
kidero.cz
499 Kč
Skladem
mrakyhracek.cz
509 Kč
Skladem
Heureka
Skladem

Informace o produktu DouDou et Compagnie Koala muchláček s klipem na dudlík 20 cm

Rozkošná koala Yoca je praktická 2v1 – držák na dudlík a lehká přikrývka pro miminko od narození. Nabízí extra měkký plyš, prémiové materiály a je dodávána v krásné dárkové krabičce. Ideální jako dárek k narození miminka nebo na Vánoce.Tato mazlivá koala Yoca doprovází děťátko od prvních dnů a zajišťuje, aby byl dudlík vždy nablízku. Hebký materiál poskytuje pocit bezpečí a pohodlí při odpočinku i usínání, zatímco lehká přikrývka jemně zahřeje.Dárkové balení s moderním a elegantním designem vytváří z této hračky perfektní dárek pro novorozence. Údržba je snadná – hračku lze prát na 30 °C a sušit přirozeně nebo při nízké teplotě.2v1: plyšová hračka a úchyt na dudlíkExtra měkký plyš pro maximální komfortPrémiové materiály a zpracováníVhodné od narození (0+)V souladu s evropskými normami CEKrásná dárková krabička – ideální jako dárekSpecifikaceRozměr20 cmMateriállátka, plyšVěk0+Funkcedržák...

Produkt DouDou et Compagnie Koala muchláček s klipem na dudlík 20 cm z kategorie pro nejmenší si můžete zakoupit v internetovém obchodě kidero.cz za cenu 499 Kč.

SROVNÁNÍ VARIANT

Varianta Parametry Cena od
Materiál: plyš
589 Kč
Do obchodu
Věk: 0+
329 Kč
Do obchodu
Materiál: plyš
509 Kč
Do obchodu
Dostupné variantní parametry v detailu
440 Kč
Do obchodu
Dostupné variantní parametry v detailu
767 Kč
Do obchodu
Dostupné variantní parametry v detailu
440 Kč
Do obchodu

ČASTO KLADENÉ OTÁZKY

K produktu DouDou et Compagnie Koala muchláček s klipem na dudlík 20 cm od značky DOUDOU ET COMPAGNIE PARIS.

Na této stránce najdete rychlé odpovědi k produktu DouDou et Compagnie Koala muchláček s klipem na dudlík 20 cm a také tipy, jak vybírat pro nejmenší. Ceny porovnáváme z více e‑shopů a pravidelně je aktualizujeme.

Jaká je cena DouDou et Compagnie Koala muchláček s klipem na dudlík 20 cm?

Aktuálně můžete produkt DouDou et Compagnie Koala muchláček s klipem na dudlík 20 cm koupit již od 499 Kč. Porovnáváme nabídky z 2 obchody, takže si snadno vyberete nejvýhodnější cenu i obchod. Doporučujeme prokliknout detail nabídky – cena a dostupnost se může během dne měnit podle skladů e‑shopů.

Kde koupit DouDou et Compagnie Koala muchláček s klipem na dudlík 20 cm?

Nejlevnější nabídku obvykle najdete v e‑shopu kidero.cz, ale doporučujeme porovnat i ostatní obchody v tabulce výše. Kliknutím na „Do obchodu“ se dostanete přímo na nabídku produktu u prodejce.

Je DouDou et Compagnie Koala muchláček s klipem na dudlík 20 cm skladem?

Dostupnost se liší podle prodejce. V porovnání cen výše vidíte aktuální stav u jednotlivých e‑shopů. Pokud je uvedeno „Skladem“, produkt by měl být dostupný k okamžitému objednání.

Jaký má DouDou et Compagnie Koala muchláček s klipem na dudlík 20 cm EAN kód?

EAN kód pro DouDou et Compagnie Koala muchláček s klipem na dudlík 20 cm je 3700335236651. EAN je užitečný pro přesné dohledání stejného produktu napříč obchody.