Porovnejte ceny a ušetřete!

✨ Hračka v centru pozornosti
DoDo Manufaktura

DoDo Manufaktura Dřevěný 3 věšáček - Berušky

5.0
(1 obchod)

Nejnižší cena od:

221 Kč

Porovnáno z:

1 obchodu

Expresní doprava
Ověřený obchod
Vrácení 14 dní

Parametry produktu

Balení 1 ks
Věk Od 3 let

POROVNÁNÍ CEN

Obchod Cena Dostupnost
zuriel.cz
221 Kč
Skladem
Heureka
Skladem

Informace o produktu DoDo Manufaktura Dřevěný 3 věšáček - Berušky

Veselý věšáček berušky, je krásná dekorace a zároveň i skvělá pomůcka jak naučit děti udržovat pořádek. Hlavní vlastnosti: originální tvar s třemi háčky pro zavěšení veselý motiv a barvičky do dětského pokojíčku Parametry: Materiál: dřevo Rozměry: 42 x 16,5 x 5 cm Barva: červená, zelená Motiv: beruška DoDo Manufaktura: Česká chráněná dílna, která zaměstnává invalidní spoluobčany, kteří vyrábějí ručně malované dětské dekorace a doplňky do pokojíčků.

Produkt DoDo Manufaktura Dřevěný 3 věšáček - Berušky z kategorie si můžete zakoupit v internetovém obchodě zuriel.cz za cenu 221 Kč.

ČASTO KLADENÉ OTÁZKY

K produktu DoDo Manufaktura Dřevěný 3 věšáček - Berušky od značky DODO MANUFAKTURA.

Na této stránce najdete rychlé odpovědi k produktu DoDo Manufaktura Dřevěný 3 věšáček - Berušky a také tipy, jak vybírat produkty. Ceny porovnáváme z více e‑shopů a pravidelně je aktualizujeme.

Jaká je cena DoDo Manufaktura Dřevěný 3 věšáček - Berušky?

Aktuálně můžete produkt DoDo Manufaktura Dřevěný 3 věšáček - Berušky koupit již od 221 Kč. Porovnáváme nabídky z 1 obchod, takže si snadno vyberete nejvýhodnější cenu i obchod. Doporučujeme prokliknout detail nabídky – cena a dostupnost se může během dne měnit podle skladů e‑shopů.

Kde koupit DoDo Manufaktura Dřevěný 3 věšáček - Berušky?

Nejlevnější nabídku obvykle najdete v e‑shopu zuriel.cz, ale doporučujeme porovnat i ostatní obchody v tabulce výše. Kliknutím na „Do obchodu“ se dostanete přímo na nabídku produktu u prodejce.

Je DoDo Manufaktura Dřevěný 3 věšáček - Berušky skladem?

Dostupnost se liší podle prodejce. V porovnání cen výše vidíte aktuální stav u jednotlivých e‑shopů. Pokud je uvedeno „Skladem“, produkt by měl být dostupný k okamžitému objednání.

Jaký má DoDo Manufaktura Dřevěný 3 věšáček - Berušky EAN kód?

EAN kód pro DoDo Manufaktura Dřevěný 3 věšáček - Berušky je 8594155461158. EAN je užitečný pro přesné dohledání stejného produktu napříč obchody.