Porovnejte ceny a ušetřete!

✨ Hračka v centru pozornosti
SWEDE

Dětský bateriový vysavač se světlem a zvukem

5.0
(1 obchod)

Nejnižší cena od:

139 Kč

Porovnáno z:

1 obchodu

Expresní doprava
Ověřený obchod
Vrácení 14 dní

POROVNÁNÍ CEN

Obchod Cena Dostupnost
kidero.cz
139 Kč
Skladem
Heureka
Skladem

Informace o produktu Dětský bateriový vysavač se světlem a zvukem

Realistická hračka, která napodobuje skutečný vysavač, potěší malé pomocníky v domácnosti. Nabízí světelné a zvukové efekty, elastickou hadici a snadné ovládání. Vysavač je vhodný pro děti od 3 let a funguje na baterie AA (nejsou součástí balení). Součástí je kartonové dárkové balení.Podpořte dětskou představivost a radost ze společné hry s dětským vysavačem, který věrně imituje skutečný spotřebič. Díky světelným a zvukovým efektům působí hra ještě realističtěji a děti si mohou vyzkoušet, jaké je to pomáhat v domácnosti.Hračka je navržena pro bezpečné použití dětmi od 3 let. Elastická hadice usnadňuje manipulaci, takže si děti užijí spoustu zábavy. Vysavač je napájen bateriemi AA (nejsou součástí balení) a je uložen v kartonovém balení, ideálním pro darování.Realistická hra – světelné a zvukové efekty napodobují skutečný vysavač.Snadná manipulace – elastická hadice pro pohodlné hraní.Bezpečné...

Produkt Dětský bateriový vysavač se světlem a zvukem z kategorie domácnost si můžete zakoupit v internetovém obchodě kidero.cz za cenu 139 Kč.

SROVNÁNÍ VARIANT

Varianta Parametry Cena od
Dostupné variantní parametry v detailu
179 Kč
Do obchodu
Dostupné variantní parametry v detailu
159 Kč
Do obchodu
Dostupné variantní parametry v detailu
179 Kč
Do obchodu
Dostupné variantní parametry v detailu
79 Kč
Do obchodu

ČASTO KLADENÉ OTÁZKY

K produktu Dětský bateriový vysavač se světlem a zvukem od značky SWEDE.

Na této stránce najdete rychlé odpovědi k produktu Dětský bateriový vysavač se světlem a zvukem a také tipy, jak vybírat domácnost. Ceny porovnáváme z více e‑shopů a pravidelně je aktualizujeme.

Jaká je cena Dětský bateriový vysavač se světlem a zvukem?

Aktuálně můžete produkt Dětský bateriový vysavač se světlem a zvukem koupit již od 139 Kč. Porovnáváme nabídky z 1 obchod, takže si snadno vyberete nejvýhodnější cenu i obchod. Doporučujeme prokliknout detail nabídky – cena a dostupnost se může během dne měnit podle skladů e‑shopů.

Kde koupit Dětský bateriový vysavač se světlem a zvukem?

Nejlevnější nabídku obvykle najdete v e‑shopu kidero.cz, ale doporučujeme porovnat i ostatní obchody v tabulce výše. Kliknutím na „Do obchodu“ se dostanete přímo na nabídku produktu u prodejce.

Je Dětský bateriový vysavač se světlem a zvukem skladem?

Dostupnost se liší podle prodejce. V porovnání cen výše vidíte aktuální stav u jednotlivých e‑shopů. Pokud je uvedeno „Skladem“, produkt by měl být dostupný k okamžitému objednání.

Jaký má Dětský bateriový vysavač se světlem a zvukem EAN kód?

EAN kód pro Dětský bateriový vysavač se světlem a zvukem je 5902496216154. EAN je užitečný pro přesné dohledání stejného produktu napříč obchody.