Porovnejte ceny a ušetřete!

✨ Hračka v centru pozornosti
CASIO

CASIO Kalkulačka FX 82 CE X

5.0
(1 obchod)

Nejnižší cena od:

467 Kč

Porovnáno z:

1 obchodu

Expresní doprava
Ověřený obchod
Vrácení 14 dní

Parametry produktu

Název hlavní skupiny zboží Fast
Název podskupiny zboži Casio
Pohlaví Pro holky i kluky
Zařazení škola
Země původu CN

POROVNÁNÍ CEN

Obchod Cena Dostupnost
pompo.cz
467 Kč
Skladem
Heureka
Skladem

Informace o produktu CASIO Kalkulačka FX 82 CE X

Kalkulačka FX 82 CE X LCD displej s velkým rozlišením 192 x 63 pixelů; přirozené zobrazení výrazů na displeji; 379 funkcí; ikonové menu; funkce QR Code; 47 vědeckých konstant; 38 metrických převodů; vícenásobná odpověď; 9 pamětí proměnných; goniometrické a inverzní goniometrické funkce; hyperbolické a inverzní hyperbolické funkce; výpočty mocnin a odmocnin; logaritmické výpočty; exponenciální výpočty; odmocniny; kombinatorika a permutace; rozklad na prvočísla; náhodné číslo; převod polárních souřadnic na pravoúhlé a zpět; zlomky (dva režimy); převod ze šedesátkové soustavy na desítkovou a zpět; výpočty ve stupních, gradech a radiánech; funkce SCI/FIX/ENG; statistické výpočty; statistika jedné proměnné; standardní odchylka; statistika dvou proměných (Regrese); výpočet procent; 24 úrovní závorek; automatické doplňování závorek; tabulka funkcí; Nabídka v jazycích: čeština, maďarština, polština a slovenština...

Produkt CASIO Kalkulačka FX 82 CE X z kategorie kalkulačky si můžete zakoupit v internetovém obchodě pompo.cz za cenu 467 Kč.

SROVNÁNÍ VARIANT

Varianta Parametry Cena od
Název hlavní skupiny zboží: Fast • Název podskupiny zboži: Casio
758 Kč
Do obchodu
Název hlavní skupiny zboží: Fast • Název podskupiny zboži: Casio
428 Kč
Do obchodu
Název hlavní skupiny zboží: Fast • Název podskupiny zboži: Casio
496 Kč
Do obchodu
Název hlavní skupiny zboží: Fast • Název podskupiny zboži: Casio
318 Kč
Do obchodu
Název hlavní skupiny zboží: Fast • Název podskupiny zboži: Casio
189 Kč
Do obchodu
Název hlavní skupiny zboží: Fast • Název podskupiny zboži: Casio
222 Kč
Do obchodu

ČASTO KLADENÉ OTÁZKY

K produktu CASIO Kalkulačka FX 82 CE X od značky CASIO.

Na této stránce najdete rychlé odpovědi k produktu CASIO Kalkulačka FX 82 CE X a také tipy, jak vybírat kalkulačky. Ceny porovnáváme z více e‑shopů a pravidelně je aktualizujeme.

Jaká je cena CASIO Kalkulačka FX 82 CE X?

Aktuálně můžete produkt CASIO Kalkulačka FX 82 CE X koupit již od 467 Kč. Porovnáváme nabídky z 1 obchod, takže si snadno vyberete nejvýhodnější cenu i obchod. Doporučujeme prokliknout detail nabídky – cena a dostupnost se může během dne měnit podle skladů e‑shopů.

Kde koupit CASIO Kalkulačka FX 82 CE X?

Nejlevnější nabídku obvykle najdete v e‑shopu pompo.cz, ale doporučujeme porovnat i ostatní obchody v tabulce výše. Kliknutím na „Do obchodu“ se dostanete přímo na nabídku produktu u prodejce.

Je CASIO Kalkulačka FX 82 CE X skladem?

Dostupnost se liší podle prodejce. V porovnání cen výše vidíte aktuální stav u jednotlivých e‑shopů. Pokud je uvedeno „Skladem“, produkt by měl být dostupný k okamžitému objednání.

Jaký má CASIO Kalkulačka FX 82 CE X EAN kód?

EAN kód pro CASIO Kalkulačka FX 82 CE X je 4549526602016. EAN je užitečný pro přesné dohledání stejného produktu napříč obchody.