Porovnejte ceny a ušetřete!

✨ Hračka v centru pozornosti
BlueTouch

BLUETOUCH USB C, 9 V, 1 ks

5.0
(1 obchod)

Nejnižší cena od:

249 Kč

Porovnáno z:

1 obchodu

Expresní doprava
Ověřený obchod
Vrácení 14 dní

POROVNÁNÍ CEN

Obchod Cena Dostupnost
alza.cz
249 Kč
Skladem
Heureka
Skladem

Informace o produktu BLUETOUCH USB C, 9 V, 1 ks

Nabíjecí baterie BLUETOUCH USB C, 9 V, 1 ks: Nabíjecí 9V baterie s USB-C od značky BlueTouch slouží jako zdroj energie pro vaše zařízení. Díky integrovanému portu ji snadno dobijete z notebooku, powerbanky nebo síťového adaptéru bez potřeby speciální nabíječky. Článek typu Li-Ion má kapacitu 1200 mAh a životnost až 1000 nabíjecích cyklů. Baterie je vhodná pro napájení měřicí techniky, mikrofonů nebo dětských hraček. Klíčové vlastnosti nabíjecí 9V baterie BlueTouch USB C 9V Vhodná pro měřicí techniku, mikrofony a dětské hračkyNabíjecí baterie typu 9V (6F22 / 6LR61) s Li-Ion článkemKapacita 1200 mAhUložená energie 10 800 mWhŽivotnost až 1000 nabíjecích cyklůVybavena integrovaným USB-C portem pro snadné dobíjeníLze nabíjet z notebooku, powerbanky nebo síťového adaptéruPracuje s výstupním napětím 9 VBalení obsahuje 1 kus baterie Snadné nabíjení a dlouhá životnost Integrovaný...

Produkt BLUETOUCH USB C, 9 V, 1 ks z kategorie spotřební baterie si můžete zakoupit v internetovém obchodě alza.cz za cenu 249 Kč.

SROVNÁNÍ VARIANT

Varianta Parametry Cena od
Dostupné variantní parametry v detailu
199 Kč
Do obchodu
Dostupné variantní parametry v detailu
199 Kč
Do obchodu
Dostupné variantní parametry v detailu
249 Kč
Do obchodu
Dostupné variantní parametry v detailu
199 Kč
Do obchodu
Dostupné variantní parametry v detailu
349 Kč
Do obchodu

PODOBNÉ PRODUKTY

ČASTO KLADENÉ OTÁZKY

K produktu BLUETOUCH USB C, 9 V, 1 ks od značky BLUETOUCH.

Na této stránce najdete rychlé odpovědi k produktu BLUETOUCH USB C, 9 V, 1 ks a také tipy, jak vybírat spotřební baterie. Ceny porovnáváme z více e‑shopů a pravidelně je aktualizujeme.

Jaká je cena BLUETOUCH USB C, 9 V, 1 ks?

Aktuálně můžete produkt BLUETOUCH USB C, 9 V, 1 ks koupit již od 249 Kč. Porovnáváme nabídky z 1 obchod, takže si snadno vyberete nejvýhodnější cenu i obchod. Doporučujeme prokliknout detail nabídky – cena a dostupnost se může během dne měnit podle skladů e‑shopů.

Kde koupit BLUETOUCH USB C, 9 V, 1 ks?

Nejlevnější nabídku obvykle najdete v e‑shopu alza.cz, ale doporučujeme porovnat i ostatní obchody v tabulce výše. Kliknutím na „Do obchodu“ se dostanete přímo na nabídku produktu u prodejce.

Je BLUETOUCH USB C, 9 V, 1 ks skladem?

Dostupnost se liší podle prodejce. V porovnání cen výše vidíte aktuální stav u jednotlivých e‑shopů. Pokud je uvedeno „Skladem“, produkt by měl být dostupný k okamžitému objednání.

Jaký má BLUETOUCH USB C, 9 V, 1 ks EAN kód?

EAN kód pro BLUETOUCH USB C, 9 V, 1 ks je 8594213619095. EAN je užitečný pro přesné dohledání stejného produktu napříč obchody.