Porovnejte ceny a ušetřete!

✨ Hračka v centru pozornosti
Bigjigs Toys

Bigjigs Toys Dřevěné puzzle mapa Evropy 25dílků

5.0
(2 obchody)

Nejnižší cena od:

250 Kč

Porovnáno z:

2 obchodů

Expresní doprava
Ověřený obchod
Vrácení 14 dní

Parametry produktu

Značka Bigjigs Toys
Materiál dřevo

POROVNÁNÍ CEN

Obchod Cena Dostupnost
mrakyhracek.cz
250 Kč
Skladem
dvedeti.cz
321 Kč
Skladem
Heureka
Skladem

Informace o produktu Bigjigs Toys Dřevěné puzzle mapa Evropy 25dílků

Bigjigs Toys Dřevěné puzzle mapa Evropy 25 dílků Tato fantastická mapa Evropy zajisté okouzlí zvědavé děti, které se naučí, jak je Evropa spojená. Děti se učí složení Evropy pomocí umísťování jednotlivých dílků na základní desku. Každý díl vkládačky je na ní vyznačen. Pomáhá zlepšit geografické a obecné znalosti. Vyrobeno z vysoce kvalitních materiálů, které pocházejí ze zodpovědných zdrojů. Vyhovuje současným evropským bezpečnostním normám. Rozměry: 30 x 38 x 0,9 cm Počet dílků: 25 ks Materiál: dřevo, barveno netoxickými barvami Doporučený věk: 3+

Produkt Bigjigs Toys Dřevěné puzzle mapa Evropy 25dílků z kategorie dřevěné hračky si můžete zakoupit v internetovém obchodě mrakyhracek.cz za cenu 250 Kč.

SROVNÁNÍ VARIANT

Varianta Parametry Cena od
Balení: 1 ks • Věk: Od 12 měsíců
373 Kč
Do obchodu
Balení: 1 ks • Věk: Od 3 let
235 Kč
Do obchodu
Balení: 1 ks • Věk: Od 3 let
361 Kč
Do obchodu
Balení: 1 ks • Věk: Od 12 měsíců
349 Kč
Do obchodu
Materiál: dřevo
669 Kč
Do obchodu
Balení: 1 ks • Věk: Od 12 měsíců
456 Kč
Do obchodu

ČASTO KLADENÉ OTÁZKY

K produktu Bigjigs Toys Dřevěné puzzle mapa Evropy 25dílků od značky BIGJIGS TOYS.

Na této stránce najdete rychlé odpovědi k produktu Bigjigs Toys Dřevěné puzzle mapa Evropy 25dílků a také tipy, jak vybírat dřevěné hračky. Ceny porovnáváme z více e‑shopů a pravidelně je aktualizujeme.

Jaká je cena Bigjigs Toys Dřevěné puzzle mapa Evropy 25dílků?

Aktuálně můžete produkt Bigjigs Toys Dřevěné puzzle mapa Evropy 25dílků koupit již od 250 Kč. Porovnáváme nabídky z 2 obchody, takže si snadno vyberete nejvýhodnější cenu i obchod. Doporučujeme prokliknout detail nabídky – cena a dostupnost se může během dne měnit podle skladů e‑shopů.

Kde koupit Bigjigs Toys Dřevěné puzzle mapa Evropy 25dílků?

Nejlevnější nabídku obvykle najdete v e‑shopu mrakyhracek.cz, ale doporučujeme porovnat i ostatní obchody v tabulce výše. Kliknutím na „Do obchodu“ se dostanete přímo na nabídku produktu u prodejce.

Je Bigjigs Toys Dřevěné puzzle mapa Evropy 25dílků skladem?

Dostupnost se liší podle prodejce. V porovnání cen výše vidíte aktuální stav u jednotlivých e‑shopů. Pokud je uvedeno „Skladem“, produkt by měl být dostupný k okamžitému objednání.

Jaký má Bigjigs Toys Dřevěné puzzle mapa Evropy 25dílků EAN kód?

EAN kód pro Bigjigs Toys Dřevěné puzzle mapa Evropy 25dílků je 0691621020487. EAN je užitečný pro přesné dohledání stejného produktu napříč obchody.