Porovnejte ceny a ušetřete!

✨ Hračka v centru pozornosti
Triton

Bibličtí archeologové v kouzelném velorexu

5.0
(1 obchod)

Nejnižší cena od:

199 Kč

Porovnáno z:

1 obchodu

Expresní doprava
Ověřený obchod
Vrácení 14 dní

POROVNÁNÍ CEN

Obchod Cena Dostupnost
alza.cz
199 Kč
Skladem
Heureka
Skladem

Informace o produktu Bibličtí archeologové v kouzelném velorexu

Kniha Bibličtí archeologové v kouzelném velorexu: Když se dvanáctiletá Ivanka začte do dětské ilustrované Bible, začnou se dít podivné věci. Brzo pochopí, že nejde o pohádky, které zná z dřívějška, a ptá se, jestli se to všechno doopravdy stalo. Odpověď není jednoduchá. Vnímavá dívenka se společně s tátou pustí do domácího studia biblické archeologie. To je vědní obor, který se snaží pomocí vykopávek najít důkazy událostí popisovaných v Bibli. Vědecký průzkum lokalit poměrně často potvrzuje staré biblické texty. Umožňuje současným lidem lépe pochopit tehdejší způsob života a myšlení. Naši badatelé mají štěstí, protože nejsou odkázáni jen na bohatou knihovnu. U příbuzných objeví v přístavku za garáží plátěný velorex, staré vozítko, které je dokáže zázračně přenést do míst, kde se biblické příběhy odehrávaly. Dostanou se k současným archeologickým vykopávkám, hledají zbytky...

Produkt Bibličtí archeologové v kouzelném velorexu z kategorie pro děti a mládež si můžete zakoupit v internetovém obchodě alza.cz za cenu 199 Kč.

SROVNÁNÍ VARIANT

Varianta Parametry Cena od
Dostupné variantní parametry v detailu
269 Kč
Do obchodu
Dostupné variantní parametry v detailu
239 Kč
Do obchodu
Dostupné variantní parametry v detailu
179 Kč
Do obchodu
Dostupné variantní parametry v detailu
189 Kč
Do obchodu
Dostupné variantní parametry v detailu
199 Kč
Do obchodu
Dostupné variantní parametry v detailu
189 Kč
Do obchodu

PODOBNÉ PRODUKTY

ČASTO KLADENÉ OTÁZKY

K produktu Bibličtí archeologové v kouzelném velorexu od značky TRITON.

Na této stránce najdete rychlé odpovědi k produktu Bibličtí archeologové v kouzelném velorexu a také tipy, jak vybírat pro děti a mládež. Ceny porovnáváme z více e‑shopů a pravidelně je aktualizujeme.

Jaká je cena Bibličtí archeologové v kouzelném velorexu?

Aktuálně můžete produkt Bibličtí archeologové v kouzelném velorexu koupit již od 199 Kč. Porovnáváme nabídky z 1 obchod, takže si snadno vyberete nejvýhodnější cenu i obchod. Doporučujeme prokliknout detail nabídky – cena a dostupnost se může během dne měnit podle skladů e‑shopů.

Kde koupit Bibličtí archeologové v kouzelném velorexu?

Nejlevnější nabídku obvykle najdete v e‑shopu alza.cz, ale doporučujeme porovnat i ostatní obchody v tabulce výše. Kliknutím na „Do obchodu“ se dostanete přímo na nabídku produktu u prodejce.

Je Bibličtí archeologové v kouzelném velorexu skladem?

Dostupnost se liší podle prodejce. V porovnání cen výše vidíte aktuální stav u jednotlivých e‑shopů. Pokud je uvedeno „Skladem“, produkt by měl být dostupný k okamžitému objednání.

Jaký má Bibličtí archeologové v kouzelném velorexu EAN kód?

EAN kód pro Bibličtí archeologové v kouzelném velorexu je 9788075536556. EAN je užitečný pro přesné dohledání stejného produktu napříč obchody.