Porovnejte ceny a ušetřete!

✨ Hračka v centru pozornosti
BABYONO

BabyOno Chránič prsních bradavek silikonový 2ks

5.0
(1 obchod)

Nejnižší cena od:

89 Kč

Porovnáno z:

1 obchodu

Expresní doprava
Ověřený obchod
Vrácení 14 dní

POROVNÁNÍ CEN

Obchod Cena Dostupnost
kidero.cz
89 Kč
Skladem
Heureka
Skladem

Informace o produktu BabyOno Chránič prsních bradavek silikonový 2ks

Silikonové chrániče bradavek BABYONO ve velikosti M poskytují jemnou ochranu citlivým bradavkám během kojení a zároveň podporují správné přisátí. Jsou vyrobeny z měkkého, hygienického silikonu, mají anatomicky tvarovaný design a ventilační otvory pro pohodlí a proudění mléka. Bez BPA, nemění chuť ani vůni mléka a součástí je praktické pouzdro pro čisté a bezpečné uložení. Přirozený pocit a komfort díky jemnému silikonu Měkký, flexibilní silikon se přizpůsobí tvaru prsu a poskytne miminku pocit přirozeného kojení, aniž by ovlivnil chuť či vůni mléka. Anatomický tvar s ventilačními otvory Profilovaný design s drobnými otvory zajišťuje proudění vzduchu, pohodlí a plynulý tok mléka pro klidné a efektivní krmení. ...

Produkt BabyOno Chránič prsních bradavek silikonový 2ks z kategorie vložky do podprsenky si můžete zakoupit v internetovém obchodě kidero.cz za cenu 89 Kč.

SROVNÁNÍ VARIANT

Varianta Parametry Cena od
Dostupné variantní parametry v detailu
279 Kč
Do obchodu
Dostupné variantní parametry v detailu
239 Kč
Do obchodu

PODOBNÉ PRODUKTY

ČASTO KLADENÉ OTÁZKY

K produktu BabyOno Chránič prsních bradavek silikonový 2ks od značky BABYONO.

Na této stránce najdete rychlé odpovědi k produktu BabyOno Chránič prsních bradavek silikonový 2ks a také tipy, jak vybírat vložky do podprsenky. Ceny porovnáváme z více e‑shopů a pravidelně je aktualizujeme.

Jaká je cena BabyOno Chránič prsních bradavek silikonový 2ks?

Aktuálně můžete produkt BabyOno Chránič prsních bradavek silikonový 2ks koupit již od 89 Kč. Porovnáváme nabídky z 1 obchod, takže si snadno vyberete nejvýhodnější cenu i obchod. Doporučujeme prokliknout detail nabídky – cena a dostupnost se může během dne měnit podle skladů e‑shopů.

Kde koupit BabyOno Chránič prsních bradavek silikonový 2ks?

Nejlevnější nabídku obvykle najdete v e‑shopu kidero.cz, ale doporučujeme porovnat i ostatní obchody v tabulce výše. Kliknutím na „Do obchodu“ se dostanete přímo na nabídku produktu u prodejce.

Je BabyOno Chránič prsních bradavek silikonový 2ks skladem?

Dostupnost se liší podle prodejce. V porovnání cen výše vidíte aktuální stav u jednotlivých e‑shopů. Pokud je uvedeno „Skladem“, produkt by měl být dostupný k okamžitému objednání.

Jaký má BabyOno Chránič prsních bradavek silikonový 2ks EAN kód?

EAN kód pro BabyOno Chránič prsních bradavek silikonový 2ks je 5901435409947. EAN je užitečný pro přesné dohledání stejného produktu napříč obchody.