Porovnejte ceny a ušetřete!

✨ Hračka v centru pozornosti
AlzaErgo

AlzaErgo Table ET2 Core černý

5.0
(1 obchod)

Nejnižší cena od:

4 990 Kč

Porovnáno z:

1 obchodu

Expresní doprava
Ověřený obchod
Vrácení 14 dní

POROVNÁNÍ CEN

Obchod Cena Dostupnost
alza.cz
4 990 Kč
Skladem
Heureka
Skladem

Informace o produktu AlzaErgo Table ET2 Core černý

Výškově nastavitelný stůl AlzaErgo Table ET2 Core černý: Konfigurátor AlzaErgo Table ET2 Core – vstupte do světa polohovacích stolůStůl AlzaErgo Table ET2 Core je speciálně navržený pro každého, kdo chce poprvé vyzkoušet výhody výškově nastavitelného stolu a práce vsedě i vestoje. Nabízí všechny důležité funkce, jež pro první polohovací stůl potřebujete – tichý motor s plynulým zdvihem v rozsahu 71,5–116 cm, přehledný ovládací panel s displejem a možnost uložit si až 4 oblíbené polohy, včetně jasně označených pozic pro sezení a stání. Díky stabilní ocelové konstrukci s nosností 80 kg a integrovanému antikoliznímu systému získáte spolehlivého parťáka, který vám ukáže, jak snadno lze zlepšit pohodlí i zdraví při práci – pravidelné střídání sezení a stání u polohovacího stolu pomáhá snížit únavu, rozhýbat tělo a udržet větší...

Produkt AlzaErgo Table ET2 Core černý z kategorie polohovací si můžete zakoupit v internetovém obchodě alza.cz za cenu 4 990 Kč.

SROVNÁNÍ VARIANT

Varianta Parametry Cena od
Dostupné variantní parametry v detailu
4 990 Kč
Do obchodu
Dostupné variantní parametry v detailu
6 990 Kč
Do obchodu
Dostupné variantní parametry v detailu
8 990 Kč
Do obchodu
Dostupné variantní parametry v detailu
8 990 Kč
Do obchodu
Dostupné variantní parametry v detailu
7 990 Kč
Do obchodu
Dostupné variantní parametry v detailu
9 990 Kč
Do obchodu

ČASTO KLADENÉ OTÁZKY

K produktu AlzaErgo Table ET2 Core černý od značky ALZAERGO.

Na této stránce najdete rychlé odpovědi k produktu AlzaErgo Table ET2 Core černý a také tipy, jak vybírat polohovací. Ceny porovnáváme z více e‑shopů a pravidelně je aktualizujeme.

Jaká je cena AlzaErgo Table ET2 Core černý?

Aktuálně můžete produkt AlzaErgo Table ET2 Core černý koupit již od 4 990 Kč. Porovnáváme nabídky z 1 obchod, takže si snadno vyberete nejvýhodnější cenu i obchod. Doporučujeme prokliknout detail nabídky – cena a dostupnost se může během dne měnit podle skladů e‑shopů.

Kde koupit AlzaErgo Table ET2 Core černý?

Nejlevnější nabídku obvykle najdete v e‑shopu alza.cz, ale doporučujeme porovnat i ostatní obchody v tabulce výše. Kliknutím na „Do obchodu“ se dostanete přímo na nabídku produktu u prodejce.

Je AlzaErgo Table ET2 Core černý skladem?

Dostupnost se liší podle prodejce. V porovnání cen výše vidíte aktuální stav u jednotlivých e‑shopů. Pokud je uvedeno „Skladem“, produkt by měl být dostupný k okamžitému objednání.

Jaký má AlzaErgo Table ET2 Core černý EAN kód?

EAN kód pro AlzaErgo Table ET2 Core černý je 8596690005507. EAN je užitečný pro přesné dohledání stejného produktu napříč obchody.